Nawet 5000 GB w Play na Kartę – rusza kampania

Udostępnij

Doskonale znacie nasze promocje w ofertach na kartę – wybierając jeden z pakietów cyklicznych możecie też zyskać duże paczki GB do wykorzystania!

Dzisiaj mamy coś dla najbardziej wymagających użytkowników 💪 Zwiększamy liczbę GB na start aż do 600 GB! A jeśli z wybranych pakietów będziecie korzystać nieprzerwanie to możecie zyskać łącznie aż 5000 GB przez rok!

Jak to działa? W bardzo prosty sposób, wystarczy przenieść numer do Play lub kupić nowy starter i włączyć jeden z pakietów no-limit za 45 zł miesięcznie:

 • XL 5G – 60 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMSy
 • UA XL 5G – 50 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMSy wraz z paczką 1500 minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell

A następnie włączyć promocję 5000 GB przez rok w aplikacji Play24 lub kodem *111*1232*1# – to wszystko!

Dzięki temu na start przyznamy dodatkowy pakiet 600 GB, a kolejne pakiety po 400 GB każdy będą przyznawane co miesiąc, przy odnowieniu pakietu. Za każdym razem klient ma 30 dni, żeby wykorzystać promocyjne GB.

Jeśli jesteś już klientem Play wciąż czekają na Ciebie duże paczki danych! Cały mechanizm jest identyczny, a jedyną różnicą jest pakiet na start wynoszący 400 GB, dzięki czemu łącznie do zdobycia jest nawet 4800 GB.

Wszystkie informacje na temat promocji znajdziecie na NASZEJ STRONIE.

Taka promocja zasługuje na odpowiednią kampanię 😉 Dlatego do współpracy przy naszych najnowszych materiałach zaprosiliśmy Agnieszkę Chylińską. Zobaczcie sami nasz spot:

Digital

A po weekendzie dodamy też pozostałe materiały – bądźcie czujni 😉

Zobacz więcej

8 KOMENTARZE

 1. Hehe… Nie będę już nic u was kupował… Szukajcie naiwnych na takie lepy… Cały czas celebryci w akcji – tyle w temacie :P

  • Masz prawo do takiej decyzji. Zawsze byłem zdania, że każdy powinien korzystać z takich usług, które najbardziej odpowiadają potrzebom danej osoby.

 2. To jakaś forma licytacji który operator da więcej ?? nonsens….
  Dobrze wiecie że większość osób które dadzą się złapać na wysoki pakiet tego nie wykorzysta a w reklamie fajnie to wygląda.
  Taka ilość GB nie jest do wykorzystania przez normalnego użytkownika korzystając przeciętnie tylko z telefonu.

  • Ależ oczywiście, że jest – są osoby, które w miesiącu nie wykorzystają 1 GB, jest grupa, dla których 10 GB jest wystarczające, są osoby zużywające 50 GB, ale i takie, dla których 400 GB w miesiącu to za mało 👍 Dajemy wybór, żeby każdy miał możliwość promocję dla siebie: https://www.play.pl/kampania/extra-gb

 3. Muszę w końcu zmienić swój stary telefon bo aplikacja mBanku przestanie działać. Czy dacie w końcu możliwość zmiany microSIM na nanoSIM poprzez zamówienie jej przez Play24 albo kupując dowolny starter Play? Tak jak jest to u konkurencji? Czy prościej będzie przenieść numer do innej sieci i wtedy dostanę nanoSIM za friko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości