Światłowód Play dla Firm nawet na rok bez opłat!

Udostępnij

Przygotowaliśmy nowości dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zdecydują się na usługi Play 👌 Warto je rozważyć, ponieważ dzięki nim można zyskać nawet rok superszybkiego internetu bez opłat 😉

Wprowadziliśmy nowe oferty Światłowodu Play dla Firm a wraz z nimi naprawdę ciekawe promocje 💪

Decydując się na Światłowód Play dla Firm oraz na abonament komórkowy możecie liczyć na darmowy okres bez konieczności płacenia za dostęp do internetu. Wybierając abonament Play L dla Firm lub Play XL dla Firm otrzymacie aż rok gratis, a przy Play M dla Firm darmowy okres wyniesie 6 miesięcy.

Do tego wprowadzamy dwie nowości, które przydadzą się klientom biznesowym: gwarancję SLA oraz możliwość utworzenia łącza symetrycznego. Po kolei ⤵

Gwarancja SLA to nasze zobowiązanie, że w przypadku niedostępności usługi internetu światłowodowego błyskawicznie zajmiemy się taką sytuacją o przywrócimy funkcjonalność łącza. W zależności od wariantu prędkości czasy SLA wynoszą odpowiednio:

  • dla prędkości 300 Mb/s i 600 Mb/s – 12 godzin
  • dla prędkości 1 Gb/s i 5 Gb/s – 8 godzin

Zgłoszenia są rozpatrywane i rozwiązywane 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 22:00 w większości lokalizacji.

Łącze symetryczne przyda się wszystkim, którzy nie tylko pobierają bardzo dużo danych, ale i je wysyłają. Oznacza to znaczne przyspieszenie w przypadku udostępnianych przez siebie plików. Usługa dostępna jest przy prędkościach 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s za jedyne 10 zł netto.

Szczegóły? Znajdziecie je na play.pl, w salonach, pod numerem telefonu 790 600 600 oraz u Doradców Biznesowych.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości