Weekendowe propozycje z Wypożyczalni #9

Udostępnij

Same hity w naszej WYPOŻYCZALNI!

Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnymi propozycjami do obejrzenia w naszej Wypożyczalni PLAY NOW. Zanurzcie się w pełen czekolady, słodki świat Willy’ego Wonki lub przeżyjcie wzruszającą historię kultowego psa Lampo, który jeździł koleją 😊

Wonka

Młody Willy Wonka poznaje Oompa-Loompas w czasie jednej ze swoich przygód. Gwiazdorska obsada, gdzie w tytułowego Will’ego Wonkę wcielił się Timothée Chalamet, natomiast na ekranie możemy też zobaczyć takich aktorów jak Hugh Grant, Rowan Atkinson czy Olivia Colman.

O psie, który jeździł koleją

Życie Zuzi (Liliana Zajbert), której tata Piotr (Mateusz Damięcki) pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor (Adam Woronowicz) robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Pamiętajcie, że z Wypożyczalni PLAY NOW możecie korzystać nie tylko w ofertach abonamentowych, ale i w ofertach na kartę! To super opcja, aby wypróbować naszą usługę telewizyjną.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości