Nowe telefony w ofercie Play

Udostępnij

Od 8 listopada w ofercie Play znajdą się następujące telefony:

Sony Ericsson Arc S

Sony Ericsson Xperia Arc S bazując na wzornictwie modelu Xperia Arc, posiada procesor o prędkości 1,4 Ghz, technologię panoramicznego widoku kamery 3D od Sony, jak również dostęp do usług Sony Entertainment Network ? Music Unlimited oraz Video Unlimited. Model Xperia Arc S ma o 25% szybszą konwersję mediów oraz o 20% szybsze wyświetlanie stron internetowych w porównaniu z modelem Xperia Arc. Klienci posiadający smartfony Xperia z 2011 roku, będą mogli dodatkowo korzystać z usług Music Unlimited oraz Video Unlimited, w zależności od ich dostępności na rynku: Music Unlimited to dostęp do światowego katalogu z ponad 10 milionami unikalnych utworów oraz do własnej biblioteki muzycznej i kanałów radiowych wolnych od reklam. Video Unlimited to źródło najnowszych hollywoodzkich hitów, ponadczasowych klasyków oraz programów telewizyjnych ze wszystkich najważniejszych studiów nagrań. Oprócz ciekawych usług rozrywkowych, nowy Sony Ericsson Xperia Arc S posiada technologię opracowaną przez Sony, a mianowicie panoramiczny widok kamery 3D. Ujęcia w panoramicznym widoku 3D można zapisać, a następnie oglądać na dużym ekranie podłączając telefon do telewizora 3D za pośrednictwem złącza HDMI. Smartfon dotykowy Xperia Arc S posiada także jasny ekran Reality Display z Mobile BRAVIA Engine, a także aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli z funkcją video HD. Dodatkowo, posiada on przetwornik Exmor R for mobile opracowany przez Sony, który wzmacnia jakość zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu. Odbiorcy mają także dostęp do aplikacji Facebook inside Xperia podczas korzystania z serwisów społecznościowych, jak również do bogatego świata systemu Android, z ponad 250 tysiącami aplikacji.

 

Emporia Telme C135

Kolejna propozycja z kategorii ?dla seniora?. Prosty w obsłudze telefon komórkowy z wyświetlaczem monochromatycznym o rozdzielczości 128×48 px. Umożliwia zapisanie do 100 pozycji w pamięci książki telefonicznej.

Cennik w PDF ;-)

Dodatkowo informujemy, że od 18.11.2011 z oferty wycofujemy: Emporia V20 Talk, Nokia 3710 Fold, Samsung E1120, Samsung E1130B Solid, Samsung i5800 Galaxy 3, Samsung i8000 Omnia II, Samsung M8910 Pixon 12, natomiast od 21.11.2011 wycofujemy: Garmin Asus M10, HTC Touch Cruise II, HTC Touch Diamond II, Nokia 5000, Nokia 7100 Supernova, Nokia N79, Nokia N86.

Zobacz więcej

88 KOMENTARZE

  • Zadałeś to pytanie, żeby trollować czy zamierzasz go kupić?
   Gdyby to było to drugie to wiedziałbyś, że 11.11 będzie dopiero oficjalnie dostępny w Polsce -_-

   • Kończy mi się umowa z Play i chciałbym przedłużyć w abonamencie za 59 zł. Niestety ceny telefonów są znacznie droższe niż u konkurencji więc swoje abonamenty ( a mam ich trzy) będę stopniowo przenosić – jak się pokończą umowy. Mam czas do połowy grudnia. Nie rozumiem jednak polityki PLAY w tym zakresie!!! Czemu telefony takie drogie??

    • Ja mam do końca listopada.
     Jak narazie jestem klientem Play od 4 lat i prawdopodobnie są to ostatnie dni jakie jestem w waszej sieci. Dziwi mnie brak promocji nie tylko na abonament, ale i na telefony dla osób przedłużających umowe.
     Sylwek co do cen telefonów to mam wrażenie że teraz nawet w góre podskoczyły LG z WM 7 kosztował niedawno 299 zł teraz 499 zł w tym samym abonamencie. Pewnie to okres świąteczny i dlatego ceny poszybowały. Ale co najlepsze jakbym przenosił nr do Play miałbym ten telefon za 299 zł…
     No cóż naszczęście nie ma w tej branży monopolu i z przykrością będzie trzeba rozglądać się za nowym operatorem.

 1. Co z aplikacją Play 24 na Androida? Po zainstalowaniu nowszej wersji ciągle wyskakuje komunikat "sprawdź czy masz najnowszą wersję lub spróbuj ponownie poźniej" ?

   • Taaaak, zejabisty cennik w pdfie. chwalony przez idiotów, ktorzy nawet go nei otworzyli.

    1. Trzeba kliknać powiększ 20 razy, bo cokolwiek zobaczyc.
    2. CO TO JEST " W OFERCIE P" i "TA PODSTW" ?

    Na cennikach xmlowych (ktore i tak znacznie latwiej obejrzec – kazdy symbian, czyli 30% rynku smartfonow w Polsce bez problemu poradzi sobie z officem, a z pdfem to juz niekoniecznie)

    • Mi akurat wisi czy będzie w pdfie czy w xslxie…

     1. U mnie raz wystarcza – jakiego używasz programu to nie moja broszka…
     2. To pierwsze to "nowy telefon w ofercie podstawowej" a to drugie "oferta podstawowa"

     Nie moja wina, że symbian jest tak zacofany….

 2. Play jest najbardziej antykliencko nastawioną siecią!

  Jakość rozmów jest tragiczna, a telefony mimo zasięgu 2 sieci (własna + Polkomtel) potrafią tracić zasięg w centrum miasta (miał być płynny handover, a przełączenie Play<->Plus trwa nawet 2 minuty)!

  Internet all-inclusive jest rozłączany co ok. 2GB (sprzeczne z nielimitowanym pobieraniem w nocy)

  Stan Darmowy nie za darmo! – W 2 najniższych abonamentach SD jest na kilka miesięcy, a potem płatne. Są osoby, które rozmawiają głównie w sieci i nie potrzebują 120 lub więcej minut "do wszystkich"

  Pseudo "Pakiety złotówek"! – do wykorzystania tylko na wybrane usługi, przepadają z końcem okresu.

  Abonent nie może zmienić okresu rozliczeniowego (widać Play chce zarabiać na odsetkach od niezapłaconych rachunków, niż pójść klientowi na rękę z terminem zapłaty).

  Procedura wypowiedzenia umowy – tylko listem, a po formularz trzeba się fatygować do salonu (czy to nie absurd?).

  • I jeszcze jedno pytanie: Dlaczego nie można zmniejszyć limitu kredytowego?

   BOK w odpowiedzi na pismo w tej sprawie odpowiedział cytatem z regulaminu mówiącym, że limit jest ustalany odgórnie prze operatora. Rozumiem, że lepiej, gdy abonent nabije sobie (transmisja danych, roaming, itp.) tak wysoki rachunek, że nie jest wstanie go spłacić?

   • Oburzony:
    Po pierwsze Play NIGDY nie nalicza odsetek za faktury VAT za niezapłacone faktury, robią to np. Orange, czy T-Mobile
    Po drugie: limitu kredytowego nie da rady zmniejszyć – chcesz zapłacić niższy rachunek? Wyłącz niepotrzebny pakiet, nie korzystaj z usług premium czy roamingu międzynarodowego.
    Po trzecie: procedura rozwiązania umowy: ja w Erze też dostałem świstek, który tez musiałem wysłać pocztą, więc, NIE NARZEKAJ! W każdej sieci tak jest teraz.
    Po czwarte: Pakiet Złotówek: tylko w Play masz wygodę, bo dostajesz na gadanie, SMS/MMS WIĘCEJ niż płacisz – wniosek? Chcesz dostać suche minuty i wyższe rachunki – przejdź do innej sieci.

   • "Stan Darmowy nie za darmo!" – liczyłes że dostaniesz darmowe rozmowy w sieci nic nie płacąc za abonament? Abonament musi byc stosunkowo wysoki aby korzystać z darmowych usług.

  • Nie zadawaj takich pytań, bo zdenerwujesz rzecznika i nie zorganizuje nastepnego play day za rok.
   Uwaga, za 5.4.3.2.1 pojawią się słodziacy z playday, którzy powiedzą Ci, że to nie play ma problem, to Ty masz problem.

  • Oburzony.
   Zgadzam się dokładnie ze wszystkim co napisałeś (mnie najbardziej bawi abonament "Stan darmowy" bez stanu darmowego) poza jednym.
   Przy wypowiadaniu umowy – po kiego grzyba Ci druczek z salonu?
   Piszesz na kartce:
   "Niniejszym wypowiadam umowę nr. ***. Dane osobowe, numer telefonu, hasło abonenckie i wysyłasz pocztą."
   Żaden świstek z salonu nie jest Ci do tego potrzebny.

  • Stan darmowy nie za darmo… a pokaż mi sieć gdzie w najniższym abonamencie masz bezpłatne połączenia z całą siecią.

   Rozwiązać umowę można w każdym punkcie PLAY. Co prawda trzeba wypełnić ten druczek, ale można go zostawić w punkcie nie trzeba wysyłać.

   Nic nie jest doskonałe i jeżeli się komuś nie podoba, to przecież nikt was nie zmusza do bycia w PLAY. Nigdy się wszystkim nie dogodzi.

   • To ze połączenia z całą siecią w najniższym abonamencie nie są za darmo to mnie nawet nie dziwi.
    Oburza mnie tylko dlaczego w takim razie ten abonament nazywa sie "Stan darmowy". Niech się nazywa np. "abonament rozmowny", " abonament podstawowy"… jakkolwiek.
    Skoro coś się nazywa "Stan darmowy" to stan darmowy powinien być wliczony i tyle.
    To tak jakbyś miał "abonament internetowy" bez pakietu internetowego/

    • Abonament nazywa się Stan Darmowy bo jest w nim Stan Darmowy. Miałbyś rację gdyby abonament nazywał się "Stan Darmowy na cały czas trwania umowy" albo w skrócie "SDNZ" czyli Na Zawsze.

 3. handover? wystarczy że wybierzesz ręcznie plusa i tylko z nich będziesz korzystał :)
  Stan darmowy jeśli weźmiesz opcje za 19zł po 3 miesiącach koszt 10zł do abo hm myśle że bardzo tanio :)
  po 3cie jak chcesz na wszystkie usługi kase to play fresh

  • Bardzo tanio?
   Bardzo tanio to jest we Freshu.
   W abonamencie o nazwie "Stan darmowy" dopłacanie za stan darmowy jest po prostu śmieszne.

   • Tak, najlepiej jak by Play płacił za wykonanie połączenia i za to, że chcesz być w sieci… Trochę realizmu. To jest firma, a nie instytucja charytatywna. Nazwa taryfy odnosi się do bezpłatnych połączeń, a nie iż są one za darmo jako usługa.

  • Wybór ręczny Plusa przysparza inne kłopoty. Mianowicie nie zawsze działa automatyczne przełączanie między nadajnikami Plusa. Poza tym połączenia Play-a maja najniższy priorytet i w czasie gdy jesteś zalogowany do Plusa nie można się do Ciebie dodzwonić.

  • Wybór ręczny Plusa powoduje inne problemy. Mianowicie nie zawsze jest automatyczne przełączanie między nadajnikami. A jeśli nawet jesteś zalogowany to bywa, że nie można się do Ciebie dodzwonić, bo połączenia Play-a mają najniższy priorytet.

 4. to po co nazwa stan darmowy skoro go nie ma,a trzeba zapłacić 19 zł zeby był. Istny Kononowicz. Niczego nie ma.

  • Droga Aniu – jeśli cos komentujesz to sprawdź najpierw o co chodzi. Stan darmowy jest za free tylko jak długo będzie obowiązywał zależy od abonamentu – przecież póki co nikt nie da stanu darmowego przy abonamencie 20zł – a jeśłi chcesz stan darmowy po najmniejszych pieniądzach to wybierz play na kartę.

  • Jak chcesz STAN DARMOWY na cały okres umowy, skorzystaj z promocji ALL INCLUSIVE FIX bez telefonu!
   Za jedyne 29 zł miesięcznie otrzymujesz NIELIMITOWANE ROZMOWY w PLAY na zawsze (na całą umowę) oraz 150 minut wymienne na 325 SMSów (Pakiet Złotówek).

   • w abonamencie najniższym all inclusive fix stan darmowy w play jest przez pierwsze 3 miesiące, a nie na całą umowę. poza tym nie wynosi on 29 zł, a 39 zł.
    all inclusive fix przede wszystkim ma minuty na stacjonarne (tym różni się od stanu darmowego bez telefonu) ;) w all inc fix 39 minut na stacjonarne jest 75.

    • A co to za problem wziąć abonament za 1 zł, a potem z nim skorzystać z oferty RePlay All Inclusive Fix BEZ TELEFONU z abo za 29 zł i darmowymi rozmowami w Play na zawsze – umowa TYLKO na rok!! I 150 min + 50 min extra do tego. Bez ściemy i komplikacji.

     • polecam poczytać obowiązujące oferty….. nie ma fixa za 29 zł i nie ma fixa BEZ telefonu!!! umowa z telefonem jest na 2 lata. w najniższym abo stan darmowy w play jest na 3 mce, co Ty pleciesz? można go zachować po 3ch miesiącach ale za 10 zł miesięcznie..

      • Mylisz się. Karol ma rację. AI Fix jest bez telfonu DLA PRZEDŁUŻAJĄCYCH umowę. 29zł/12 mcy – 150min + 50min (6mcy) i STAN DARMOWY NA ZAWSZE. :)

  • Żeby zwieść potencjalnego abonenta.
   Jak powszechnie wiadomo większość klientów tylko zerka na umowę i podpisuje.
   A potem po trzech miesiącach trzeba dopłacić.
   Suma jest niewielka (10 zł) więc pewnie nikt o to wielkiej afery nie robi. Natomiast sam mechanizm jest godny potępienia.

   • Mylisz się. W każdej chwili możesz dezaktywować SD. Możesz go także ponownie aktywować i mieć nielimitowane rozmowy w sieci za jedyne 10zł/mc, dla mnie to jak za darmo :)

  • Coś Ci się pomyliło… Jeśli już, to góra 10zł na miesiąc. Chętnie się dowiem, w której polskiej sieci jest taniej za nielimitowane rozmowy "wewnątrz sieci" – oczywiście z tych większych. Chyba że samej nazwy się czepiasz i wolałabyś "nielimitowane rozmowy w sieci Play" – kwestia przyzwyczajenia.

  • Taka nazwa taryfy, stan darmowy masz w każdej opcji i raczej nie chodziło, że masz go za darmo, tylko tak nazywają się bezpłatne połączenia w sieci. Kwestia czytania ze zrozumieniem :)

  • Ania, czytasz jak @klient. Nie wiem gdzie on widzi "SD na cały czas trwania umowy" . Stan Darmowy jest w każdej opcji choć jego czas obowiązywania uzależniony jest od wysokości abonamentu.

 5. dla mnie słabo. U konkurencji xperia arc o połowę tańsza. Play mógłby być bardziej konkurencyjny jeżeli chodzi o ceny smartfonów !!!

 6. PLAYu co się dzieje ??

  Sony Ericsson Arc S telefon na który mam obecnie duże parcie (mój pierwszy telefon to właśnie był SE), jest horrendalnie drogi ! :)
  1000 zł w abonamencie za 79 (69 zł) – to chyba już lekka przesada. 400 zł różnicy względem konkurencji ?

  Za chwile odezwą się głosy, że abonamentu nie bierze się po to aby dostać tani telefon.
  Moją odpowiedź to, 225 minut mi wystarczy do tego mam darmowe rozmowy w tej sieci, a do rozmów w PLAY mam kartę ( i tak eliminuje się problem drogich połączeń zewnętrznych ).

  • Mając równiez parcie na Arc S postanowiłem kupić go na alledrogo też za ok. 1000 a abo wziąć bez telefonu za mniejszą kasę i z możliwością szybszego rozwiązania umowy…

 7. a kiedy w ofercie Sony Ericsson Xperia Neo V? u konkurencji już do nabycia i to w atrakcyjnej cenie….orange i t -mobile mają go już w swojej ofercie….

 8. Myślę, że jak się patrzy na cenę niektórych telefonów w Play w porównaniu z konkurencją to zastanawiam się o co w tym chodzi. Co prawda w Play dostaje się dużo minut, ale klient patrzy także na ceny telefonów przy wyborze oferty. Np. Arc S w Orange (w salonie) przy abo 90 PLN Pantera kosztuje 419 PLN (w Play All Max 95 to wydatek 719 PLN). Może należy zrewidować ofertę, bo ja wolę dostać te 200 min mniej a mieć telefon w dobrej cenie, bo to jedna rys na ofercie Play, bo o bonusach na stałych klientów to nie wspomnę :(
  Pozdrawiam

 9. Myślę, że jak się patrzy na cenę niektórych telefonów w Play w porównaniu z konkurencją to zastanawiam się o co w tym chodzi. Co prawda w Play dostaje się dużo minut, ale klient patrzy także na ceny telefonów przy wyborze oferty. Np. Arc S w Orange (w salonie) przy abo 90 PLN Pantera kosztuje 419 PLN (w Play All Max 95 to wydatek 719 PLN). Może należy zrewidować ofertę, bo ja wolę dostać te 200 min mniej a mieć telefon w dobrej cenie, bo to jedna rys na ofercie Play, bo o bonusach na stałych klientów to nie wspomnę :(

  • W Play masz wybór: dużo minut i drogi telefon lub w innej sieci: mniej minut i tańszy telefon. Nie wiem też skąd taka polityka. Trzeba wziąć VIP taryfę i po kłopocie… Tzn. jeżeli chodzi o firmy.

 10. od tygodnia nie mozna przedłużyc umowy przez play24 wyświetla się komunikat "Przepraszamy, w chwili obecnej trwa rekonfiguracja systemu. Spróbuj później lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500 (z telefonu w Sieci Play) lub 790500500"

 11. Witam
  Mam jedno pytanie: czy zamierzacie coś zrobić z tym, że przy weryfikacji konta na facebook'u za pomocą podania numeru tel. Sms od facebook'a nie dochodzi do użytkowników sieci play.

  • Jak na razie nie widać zmian. Też miałem ten problem i musiałem podać numer z Orange. Wyjątkowo niedogodne, zwłaszcza gdy chce się zweryfikować aplikacje. Też podłączam się do pytania.

 12. Dlaczego n8 jest taka droga??!!! Konkurencja ma ją tańszą. A ja ją chcę mieć w Play, kończy mi się abonament i nie ma jej :(

 13. Dlaczego rzeczniku piszecie tylko obniżkach i nowo[ciach telefonów a jak słuchawka drożeje np samsung ace z 99 na 199 to cisza? Trochę konsekwencji w działaniu.

 14. U konkurencji można już dostać całkiem fajny Xperia Neo V, chciałbym go jednak kupić w PLAYu. Jest szansa że pojawi się niedługo?

  • też zadałam to pytanie i jakoś nie doczekałam się odpowiedzi? za parę dni kończy mi się umowa byłabym zainteresowana przedłużeniem właśnie z tym telefonem oczywiście w atrakcyjniejszej cenie niż u konkurencji

  • Też jestem zainteresowany. neo V. Nawet pytałem kilka osób w PLAY. wysłałem e-maila do pani rzecznik Ewy i nic kamień w wode.. Czyżby nie zależało im na niektorych klientach.??? Ja rozważam przejście do Orange.. Pozdrawiam

    • Ale na pytanie czy w ogóle taki model pojawi się to rzecznik ma możliwość odpowiedzi a nawet powinien. No chyba że byłbym dziennikarzem to może wtedy jakieś konkrety . szkoda

 15. A teraz zupełnie z innej beczki ! Proszę o podanie namiarów na szefa działu reklamacji lub sprzedaży. Chcę aby ktoś się zajął moją reklamacją, bo z tym P4 ma chyba mały problem. Pisanie do p. Jorgen Bang-Jensena w ostateczności :-) Przez Play24 i ok@pomocplay jestem ignorowany. Pan Rzecznik też chyba ma za dużo pracy :-( Dziewczyny na infolinii umieją tylko powtarzać że "według wewnętrznych procedur nie mogą podać nazwiska…kierownika..dyrektora, czy w czymś mogę jeszcze Panu pomóc ?"
  Jeżeli obiło Wam się o uszy, oczy… to proszę o pomoc.

 16. Arc S to bardzo dobra konkurencja dla GS II, ciekaw jestem jak wyglądają zdjęcia w 3D.
  Telefon w Orange cieszy się bardzo dobrym wzięciem;) więc sądzę że i w Play tak będzie. ;)

 17. Ja z PLAY będę odchodzić. Tak jak już dużo osób zauważyło telefony są zbyt drogie. A nawet dla przedłużających umowy nie ma znacznych obniżek cen telefonów. Chciałem np. kupić HTC Desire i już od długigo czasu jest napisane, że towar jest chwilowo niedostępny, ale to chwilowo jest już bardzo długo. Kiedyś dla mnie PLAY był bardziej konkurencyjny – ale już nie jest.

  • "A nawet dla przedłużających umowy nie ma znacznych obniżek cen telefonów" Nie ma wcale zniżek, ceny takie same jak dla nowych. Jedynie można bonus w usługach dostać i tyle…

 18. A inne tel. SE – np. Xperia MINI (nowa, z dobrym aparatem!!) Xperia ACTIVE albo RAY (ale to pewnie będzie drogie) brakuje mi tych modeli SE z średniej półki – co zmieszczą się w kieszeni, a mają fajne funkcje – konkurencja im nie dorównuje (chodzi o tel. poniżej 110 długości)!!

 19. ja tez odchodze z play telefony od kilku miesiecy nic nie tanieja na alegro sa nie wiele droższe niz np w abonamencie za 85 zl teraz po promocji 75 zl ale to i tak przesada 200 zl dokladam i nie wiąże sie z umowa

 20. Czy jest planowane włączenie do pakietu złotówek roamingu zagranicznego? Jest to jeden z większych minusów oferty Play w mojej opinii. Co z tego że mam zatrzęsienie darmowych minut w abonamencie, jeżeli i tak muszę potem do niego dopłacać za każdego SMSa, za każde połączenie z numerem zagranicznym i za odbieranie połączeń za granicą. Nie bardzo rozumiem dlaczego, skoro wykupuję "pakiet złotówek", nie mogłyby się te koszty odejmować z niego.

 21. Mnie interesuje czy w najbliższym czasie w sieci Play będzie dostępny SE Xperia Mini Pro. Niedługo kończy mi się umowa, a telefon wydaje się być ciekawy i raczej w przystępnej cenie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 22. A mnie interesuje kiedy obniżą ceny telefonów. Bo aktualna promocja dla przedłużających jest lipna strasznie. SGS + za 609zł przy abo 69zł to masakra. Po co mi 5tys minut, gdzie ja je wydzwonię ;) lepiej fajnego fona mieć. :P

 23. Było by miło, gdyby rzecznik Play odpisywał na e-maile… niestety minął tydzień i nic.. Ciekawe czy Play obniży ceny telefonów dla przedłużających umowę bo jak narazie to cena dla nowych i obecnych jest taka sama.. Przykre bo chcąc przedłużyc ofertę szukałem SE neo V i nic inni maja a Orange dał ekstra cenę przykro mi.. ale cóż czas zmienić operatora..

 24. Ja wczoraj wysłałem wypowiedzenie bo jak widać Play ma w nosie stałych klientów (4 lata). Przenoszę się do T-mobile.

 25. a czy teraz na dzień dziecka lub wakacje macie zamiar obniżyć ceny telefonów? bo w tej chwili uważam że wybór jest kiepski w tańszych abonamentach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości