Startery za darmo

Moze niektórzy z Was zauważyli, moze niektórzy przeczytali gdzies w sieci, ale własnie ruszylismy z dwiema dużymi akcjami promocyjnymi na serwisach grono.net i onet.pl
Mamy zamiar rozdac tam łacznie ok 50 tysięcy starerów 9 zł. Poprzednio, podobna akcja zrealizowana wspólnie z onet.pl przyniosła bardzo dobrą skuteczność – zdecydowana wiekszość użytkowników, którzy zamówili startery z nami została.
Chciałbym zdecydowanie zdemenetować plotki i komentarze, że ma to zwiazek z problemami z realizacją naszego tegorocznie celu jakim jest pozyskanie750 tysięcy klientów do końca bieżącego roku. Mam złe wieści dla moich ulubionych malkontentów i szpiegów sensacji ;-)
wiem, że może nie powinenem ale co tam ;-) nasza prognoza jest juz nieaktualna ;-)

ale oczywiscie chcemy więcej i więcej i nie mamy zamiaru się ograniczać.

Akcja z gronem daje klientom fajny benefit w postaci obrandowanej PLAYowo karty rabatowej – dlatego taka promocja to bardzo dobry stosunek value for money. Zamiast płacić za kampanie, kampania robi się sama. A liczyby uwzględniaja tylko SIMy aktywowane.
Mamy coraz więcej klientów i coraz więcej również Waszych znajmych testuje nasze usługi. Taki SIM z onet.pl to dobry pomysł, żeby zobaczyć, że naprawdę działamy i aktywować sobie np. pakiet 200 SMSÓW – doskonały pomysł przed czekają nas akcją wysyłania świątecznych życzeń.
Materiał na ten temat przygotowuje również nasz ulubiony Blogplay.eu.
publikuję pytanie i odpowiedź jaką wczoraj dostała redakcja:
1. Wspólnie z Grono.net oraz Onet.pl postanowiliście rozdać ponad 46 tysięcy starterów Play 9. Czy ma to związek z chęcią osiągnięcia przez Was 750 tysięcy aktywacji do końca roku?

Nie, to nie ma żadnego związku. Nasz plan zrealizujemy tak czy inaczej ? już dziś mamy ponad 700 tysięcy klientów. 750 tysięcy to nasz plan i cel na ten rok. Wcale jednak nie będziemy smutni jeżeli uda nam się go przekroczyć, pytanie tylko o ile. The sky is the limit. Są Święta, dziś są Mikołajki, a to doskonały czas na dawanie prezentów. Mamy nadzieję, że akcja będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem. Redakcja Blogplay.eu z uwagi na to, że była bardzo grzeczna w tym roku również może liczyć na taki miły prezent ;-)
uffff ja już myslami na koncercie

Komentarze

  1. edyta pisze:

    chcem stsrter plijRaportuj

  2. Andrzej pisze:

    Potrzebny starterrr :DRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty