wieczór świateczny Grupy TP

Dzis wieczorem grupa TP zaprosiła dziennikarzy na spotkanie z Zarządem TP i Orange. Starym zwyczajem zaproszono równiez innych rzeczników, w tym mnie.
W niedzielę byłem na corocznym meczu charytatywnym piłki nożnej Orange i przyjaciele wersus reprezentacja Polski dziennikarzy. Rok emu sam tam grałem… no ok, biegałem za piłką w lini obrony poganiany przez Marcina Rosłonia z Canal Plus ;-)
Przy okazji mialem okazję porozmawiać z GPO. Pani Prezes jak zwykle uśmiechnieta, w doskonałym nastroju, dowcipnie skomentowała nasz Pinokiowy prezent. Trzeba miec naprawdę duża klasę, zeby podchodzić do takich spraw z dystansem. Kto wie moze dziś my coś dostaniemy??? Może fioletowy Teletubiś moze walizka z pieniędzmi :-) poczekamy i zobaczymy.
W tajemnicy powiem Wam, że szykujemy z kilkoma dziennikarzami małą sympatyczną niespodziankę dla Jacka Kalinowskiego ;-)

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty