Tako rzecze rzecznik Play

powrót marnotrawnego

wiem, wiem…tatalna klapa, nic nie pisze nic sie nie dzieje, nic tylko te podróże… dziś wreszcie wróciłem. Postaram sie wrzucic kilka zdjęć i coś napisać. Miała być fotorelacja, ale mój aparat się zbuntowal i fotki są raczej marne… a w Barcelonie nie miałem czasu na zdjecia ;(
tak przy okazji, trochę spóźnione, ale szczere gratulacje dla wszystkich osob tworzących blogplay.eu za zdobycie tytułu blog technologiczny roku. Super, tylko prosze chłopaki nie publikujcie już więcej naszych wewnętrznych informacji. ok????
nie zapomnijcie, ze jutro Walentynki ;-) z tego też powodu, wyślemy jutro luźniejszy komunikat prasowy z 5 fajnymi zdjęciami z naszej grudniowej sesj w salonie na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Zobaczymy czy Wam się to spodoba.
W najblizszy weekend bardzo silna ekipa marketingowa PLAY opanuje Zakopane ;-) może się spotkamy – szukajcie desek snowboardowych PLAY.
co jeszcze ciekawego??? już w najblizszych dniach pokażemy jak działa telewizja DVB-H w komórce, trzymajcie ręke na pulsie ;-)
apropos pulsu…wlasnie wróciłem od dentysty…3 plomby..to się nazywa rozkoszny wieczór..

PS: ruszyła wielka wysyłka t-shirtów. Mam nadzieję, ze dojdą do wszystkich…niestety wysyłamy tylko jeden, ten plemnikowy wzór.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty