petycja

Jak zwykle anonimowo, jak zwykle bez konkretów, jak zwykle publiczne pretensje…szkoda
W całej Polsce (zadaliśmy to pytanie regionalnym kierownikom) nikt nie zgłosił nawet takiej propozycji.
My jesteśmy normalnymi ludźmi – macie problem, proszę piszcie do mnie bezpośrednio zamiast dawać pożywkę serwisom, którym już zupełnie skończyły się tematy dotyczące nowości ofertowych w PLAY.
Po lekturze komentarzy (szczególnie tych napisanych przez nasze koleżanki) zgodzimy się bo jest jak najbardziej uzasadnione na zakładanie dodatkowych ubrań pod koszulki. Chciałbym podkreślić, że sa to bawełniane koszulki identyczne jak te, które dostają od nas miedzy innymi dziennikarze.
Żeby nie być gołosłownym, po powrocie z mojego zwolnienia lekarskiego ubierzemy  w nie członków Zarządu i gwarantuję, ze będziemy w nich chodzić, żeby zrozumieć w czym tkwi problem. Dla nas to zupełnie normalny element stroju.
Ponownie proszę aby w przyszłosci kierować takie uwagi bezpośrednio do mnie. Pozdrawiam tych wszystkich odważnych kolegów i kolezanki, którzy regularnie do mnie piszą i wymieniamy uwagi na temat rozwoju naszej firmy.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty