pytania po konferencji i muzyczny weekend

Pierwsze najczęściej zadawane to „dlaczego tylko te 28 miast ?”- dlaczego nie Kraków, Poznań, Katowice a np. Wołomin – odpowiedź jest prosta – ta lista będzie się bardzo dynamicznie się zmieniać – chcemy dodawać kolejne lokalizacje. Trudno mi dziś powiedzieć kiedy, ale naprawdę kwestia tygodni. Nasze usługi testują dziennikarze np. w Poznaniu i sieć działa – uzbrojcie się proszę w cierpliwość.

Kolejne to szybkość transmisji – dziękuję @ralf za pomoc w odpowiedzi. Mozliowsci naszych nadajników są dużo większe – ale nie chcemy falstartu – będziemy obserwowac ruch w naszej sieci i do tych ograniczeń też nie należy się przyzwyczajać

Pakiety internetowe – to bardzo dobry pomysł – jezeli tylko zaakaceptujecie, że transmisja będzie tylkow sieci PLAY – pracujemy na tego typu produktami

inne pytania???? bardzo chetnie odpowiem

Dziś dużą grupą wyjezdżamy do Gdyni na open’erfestival – koniecznie musze zobaczyć Editors, Interpol, Dj Vadima, Rosin, Erkę…. i mam nadzieję, ze spotkam naszych konsultantów z salonów, którzy wygrali bilety za udział w ankiecie.

Szukajcie teaserowych haseł jak „nie da Ci tego irasiad” itd. oraz zakręconych tshirtów PLAY ONLINE:

autorem projektów jest super zdolny grafik Simon – dziękujemy

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty