Tako rzecze rzecznik Play

koniec simlocków?

coraz więcej informacji o końcu SIMLOCK’ÓW  (u operatora, któremu skończyły się w Warszawce iphone’y). Łukasz Roguski z PasjiGSM zapytał mnie o komentarz. Jeżeli to prawda, to doskonała wiadomość również dla nas.
Simlock jest czymś sztucznym i w zasadzie zbędnym. Już dziś część ze sprzedawanych przez nas urządzeń ich nie ma, o czym pewnie nie macie pojęcia. Pytanie najważniejsze – co PLAY na to? Skoro konserwatywny TMobile tak szaleje, to My chyba tymbardziej powinniśmy, jesteśmy na Tak (nie mylić z TakTak). Poczekamy, zobaczymy. Sam jestem bardzo ciekawy, czy to jakaś promocja czy absolutna i totalna zmiana.

Komentarze

  1. Gabriela pisze:

    chciałabym przenieść nr z pre-paida orange na pre-paid play ale mam sim-locka na telefonie czy da rade go ściągnąć bez utraty gwarancji??Raportuj

  2. Nolte pisze:

    Buahahahaha śmiechu warte 5 dni czekam na zdjęcie simlocka z iPhone’a 5. Ciekawe jak bym miał iPhone’a 4 czy bym czekał 4 dni itd… Przy podpisywaniu umowy było 3 godziny i zdjęty, potem że do końca dnia, nastepnie po kolejnym telefonie do obsługi że do południa, nastepnie że do 17.00. 5 dni i lipa. Oszukujecie klientów a to nie dobrze.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty