Tako rzecze rzecznik Play

i po Barcelonie

przepraszam za kilka dni milczenia. Po powrocie z wyjazdu zawsze czeka na człowieka mnóstwo zaległych spraw.

w tym całym rozgardiaszu zapomniałem polecić ostatni filmik dotyczący produktów ZTE. Zobaczcie koniecznie, kto wie może ich modemy zobaczycie już lada moment w ofercie PLAY ONLINE:

ZTE prezentacja modemów – Barcelona Mobile World Congress 2009 from blogplay.pl video – PLAYTV on Vimeo.

ZTE smartfony – Barcelona Mobile World Congress 2009 from blogplay.pl video – PLAYTV on Vimeo.

wybaczcie osobliwe kamerowanie, ale dopiero zaczynamy.

a teraz dwa słowa odnośnie HTC Touch HD
zacznijmy może od spokojnej lektury mojego wpisu:

http://ludzie.playmobile.pl/partner/11/entry/146364/HTC+Touch+HD+wraca.html

czytam i nigdzie nie widzę deklaracji, że telefon wróci na 100%. Piszę to celowo ponieważ nie mogę zgodzić się z opiniami, że próbowałem kogokolwiek wprowadzić w błąd. Dostałem taką informację, chciałem pomóc. Okazało się jednak, że ciągle jest problem i koniec. Rozumiem, że chcecie aby ten telefon wrócił. Nie zależy to jednak ode mnie.

Ta sytuacja bardzo dużo mnie nauczyła. To ostatni raz kiedy poruszam tego typu problemy. Wszystkie osoby, jakie są zainteresowane sprawami związanymi z telefonami w PLAY, ich dostępnością, wadami, cenami, nowymi modelami itd. będę odsyłał do osób bezpośrednio zajmujących się tymi tematami, jak np. Dyrektor Michał Spoczyński.
Czy będą pomagać, czy będą odpisywać – jestem przekonany, że tak. Najważniejsze, że bezpośrednio poznają co macie do powiedzenia na ten temat.

Ja generalnie kończę z tym tematem definitywnie bo wolę koncentrować się na konkretach.

Wszyscy, którzy chcą dać upust swojej negatywnej energii pod moim adresem proszę o komentarze. Te z Warszawy dostaną w nagrodę bilety na kinową wersję”Włatców Móch”. Niestety bilety tylko na 26 lutego i tylko WuWuA.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty