Play Day II – galeria zdjęć i relacja

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Poniżej krótka relacja z Play Day II autorstwa Grześka, który na blogu występuje pod nickiem „galeon”.

To był udany weekend – Play Day II

Miniony weekend na długo pozostanie w pamięci uczestników spotkania integracyjnego pomiędzy klientami, a przedstawicielami firmy Play. Impreza zorganizowana pod nazwą Play Day II okazała się strzałem w dziesiątkę i na pewno za rok zostanie powtórzona.

Jednak, aby do takiej imprezy dojść mogło trzeba było spośród wielu chętnych czy to z bloga czy FB wybrać około 40 osób. Nie była to proste, ale Patrycja notabene wybrana w konkursie na playowego stażystę, uporała się z tym zadaniem doskonale.

Do hostelu zjeżdżaliśmy w piątek od godziny 14 do 20. Kto podobnie jak ja, przybył bliżej tej wieczornej godziny wchodząc na miejsce wiedział roześmiane twarze bawiących się już osób. Większość z nich na spotkaniu była po raz pierwszy, była też szóstka z ubiegłorocznej edycji Play Day.
Około godziny 20.30 przejechali pracownicy firmy i sprawcy całego pozytywnego zamieszania.
Po krótkim wprowadzeniu przez Marcina Gruszkę głos oddano Zbyszkowi Błażejczykowi nadzorującemu pracę Biura Obsługi Klienta Play. Posypał się grom pytań, na które dokładnie i precyzyjnie odpowiedziano. Później rozpoczął się turniej strzelania z łuku do którego wykorzystano konsolę PlayStation 3 Move. Po wręczeniu nagród i zakończeniu części oficjalnej do późnych godzin nocnych trwała zabawa.

[nggallery id=1]

Po sobotnim śniadaniu rozpoczął się panel dyskusyjny. Na pierwszy ogień trafił dyrektor strategii P4 – Piotr Jegier. Mówił nam o działaniach firmy. Śmiał się razem z nami z kolejnych pogłosek o sprzedaży Playa. Odpowiadał na pytania dotyczące rozbudowy sieci, zakupu kolejnych częstotliwości czy pomysłu współpracy przy budowie nadajników wspólnie z Orange.

Następnym gościem był pan Bartek Żuk z firmy HTC. Powiedział nam o rynkowych nowościach, przedstawił kilka telefonów i starał się odpowiadać na pytania fanów HTC.

Trzecim tego dnia rozmówcą był Maciej Kamiński odpowiedzialny za zakupy telefonów w sieci Play. Tutaj wiele zastrzeżeń padło z naszej strony. Pytaliśmy o telefony widma, o częstym braku dostępności konkretnych modeli. Jednak poznanie całego procesu zakupu itp. wyjaśniło nam dlaczego takie sytuacje występują. Maciek mówił także o doskonale sprzedającej się konsoli PlayStation 3, która z powodzeniem przy podpisywaniu umów abonamentowych zastąpiła telefony.
Po merytorycznych rozmowach ruszyliśmy na obiad. Następnie pojechaliśmy do Piaseczna na tor kartingowy. Było to niesamowite przeżycie szczególnie dla tych, którzy ścigali się pierwszy raz. Zabawy było co niemiara, a emocje z wyścigów i adrenalina bardzo nas pobudziły.

Jeszcze na torze spotkaliśmy się z Radkiem Poterą odpowiedzialnym za rozbudowę sieci. Mówił o trudnościach proceduralnych wynikających z przepisów budowlanych. Wytłumaczył, że w uzdrowiskach wcale nie można rozbudowywać sieci. Nie chciał zdradzić tajemnicy ile kolejnych nadajników wybudowanych zostanie w przyszłym roku.
Pełni energii po turnieju motoryzacyjnym ruszyliśmy na ul. Taśmową do siedziby Playa. Widzieliśmy wiele działów, sal spotkań, mogliśmy usiąść na miejscu rady nadzorczej czy zobaczyć gdzie pracownicy odpoczywają w czasie przerwy.

Opuszczając Taśmową przesiedliśmy się z normalnego autobusu do ?Londyńczyka? czerwonego dwupoziomowca. Autobus był przerobiony. Znajdowały się w nim stoły syto zastawione, a na górze muzykę na żywo puszczał didżej. Tego nikt się nie spodziewał. W doskonałych nastrojach wyjechaliśmy naszym środkiem lokomocji do centrum stolicy. W środku impreza rozruszała się na całego, były tańce, śpiewy, wspólne zdjęcia.
Widok przechodniów patrzących na wolno poruszający się autobus w którym odbywa się dyskoteka i tańczy tłum jest nie do opisania.
Do hostelu wróciliśmy przed północą, kontynuując zabawę na parkiecie. Śmiechu, żartów i zabaw było co niemiara.
Na zakończenie wieczoru najpierw spokojnie i merytorycznie, później głośnym krzykiem i oklaskami podziękowaliśmy za wspaniałą imprezę. Marcin był wyraźnie zakłopotany, nie spodziewał się chyba takich pozytywnych emocji, Asi zaś po policzkach popłynęły łzy wzruszenia.
Ta noc była wyjątkowo krótka, a rano po śniadaniu zaczęliśmy się rozjeżdżać do swoich domów.

W imieniu wszystkich uczestników pragnę podziękować wszystkim pracownikom zaangażowanym w realizację naszego spotkania. Dziękuję Ewie, Asi, Marcinowi za to, że doprowadzili do tak rewelacyjnego eventu. Dziękuję pracownikom firmy play za to, że poświęcili swój weekendowy czas na spotkanie z nami. Dziękuję agencji która zagwarantowała nam zabawę i dobre posiłki oraz Patrycji fantastycznej stażystce play, która przez cały czas była z nami i wnosiła mnóstwo pozytywnych wibracji.

Galeon

[nggallery id=2]

Komentarze

 1. Radosław Bułka pisze:

  Fajno! :D Kiedy Play Day III? :P Raportuj

 2. mPablo pisze:

  Normalnie aż się wzruszyłem czytając tę relację ;-) Raportuj

 3. w00t pisze:

  PIERWSZE ZDANIE I JUŻ BŁĄD : "(…) firmy Play". LOL2 Raportuj

  • galeon pisze:

   Stary, kto jak kto, ale my wiemy, ze firma to P4 Sp. z o.o.
   Jednak celowo napisane zostało Play, aby Ci, którzy nie są fanatykami sieci wiedzieli o co chodzi.

   Uwzględnij, że jest to tekst człowieka, który chciał opisać sytuację z Play Day, a nie pracownika "P4 Sp. z o.o." czy agencji PR

   Pozdrawiam Raportuj

   • 2faces pisze:

    To był Wasz weekend dlatego Wasz opis jest chyba najlepszy. Nie czepiajmy się detali. Raportuj

    • Dawid Grzegorz Witkowski pisze:

     Opis jest świetny. Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć za rok :) Raportuj

    • jahu pisze:

     Marcin nawet nie wiesz jak żałuję że nie udało mi się znaleźć czasu na tą imprezę szkoła niestety ma wyższy priorytet :(
     Może jakiś gadżet pocieszenia dostanę :) Raportuj

     • w00t pisze:

      Nie mówię tutaj o Twoim całym tekście bo jest OK. Ale nie użyłeś poprawnie sformułowania o firmie, a można było to zrobić na wiele innych sposobów, np. : "(…) członkami Play", "(…) przedstawicielami Play", "(…)twórcami Play" cokolwiek, byleby NIE FIRMA PLAY. Play jest MARKĄ jak sam dobrze wiesz. Ot tak NA PRZYSZŁOŚĆ dla potomnych ;) Raportuj

      • galeon pisze:

       Ufff :) to mnie uspokoiłeś. Starałem się jak mogłem oddać "ducha" imprezy taką jaką ona była.

       Pozdrawiam Raportuj

       • K.O.L.E.K.T.Y.W. pisze:

        na początku w twoim tekscie był błąd, My rozmawialismy z Bartoszem Żuk z HTC. Widzę że błąd został juz naprawiony. Raportuj

 4. Play Weekend – relacja | Blog PLAY pisze:

  […] Do mnie jeszcze zdjęcia niestety nie dotarły w związku z czym zapraszam do zapoznania się z relacją i galerią stworzoną przez Galeona na blogu Marcina Gruszki – Relacja i galeria […]Raportuj

 5. emaciej pisze:

  Ciekawa relacja :) btw nakręciłem się na tą deskę do PlayBoardu :)) Raportuj

 6. forza pisze:

  Mnie tam nie było i nie żałuje bo nie lubie playa ;p xd. Raportuj

 7. guregori pisze:

  Można prosi o więcej zdjęć Patrycji? Ci, którzy się nie dostali na PD2, nie mieli przyjemności jej zobaczyć, a tym bardziej poznać. Raportuj

 8. Rysiek pisze:

  Ooo… Kaski nowe na Imoli dali :) Raportuj

 9. rafal pisze:

  więcej lasek musi zabierać i skromniej ubierać je :D Raportuj

 10. krzysiek_kili pisze:

  "i starał się odpowiadać na pytania fanów HTC."
  buahahaha xD
  starał się to delikatnie powiedziane ;) "To jest dobre pytanie" ;)

  edit: Przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki – było niesamowicie x) Czekamy na powtórkę ;] Raportuj

 11. Dariusz Hasiak pisze:

  Impreza fajna!!! Sam często bywam na takich podobnych imprezach(no chociaż z Playa nie byłem)Jednak co do dyskusji na temat telefonów widmo??…. to co pan Maciej Kamiński w końcu powiedział o tych brakach w telefonach?… Raportuj

  • krzysiek_kili pisze:

   Tak, opowiadał – to nie jest wina PLAYa a producentów…
   Różne podzespoły są produkowane przez różne fabryki – wystarczy, że zabraknie jakiegoś materiału, że będą problemy z komunikacją i telefon nie wyjdzie z linii produkcyjnej… Raportuj

   • mikolajj pisze:

    mnie tłumaczenie Maćka nie przekonało, inne firmy( np. Era) nie ma z tym takiego wielkiego problemu ;-)
    ale potwierdzam było świetnie :D

    PS trzeba było dopisać, że to Asia i Patrycja rozkręcały imprezę w autobusie:D Raportuj

 12. Dejmian pisze:

  A teraz Gruszka wszystkim niezakwalifikowanym wyśle coś na pociechę :D A przynajmniej powinien… Raportuj

 13. jahu pisze:

  Galeon a co wam powiedział ekspert od sieci ?
  Szkoda że mnie tam nie było ale widzę że Galeon mnie godnie zastąpił :) No i przygotował bardzo fajną relację :) Raportuj

 14. jahu pisze:

  Fajny nowy header powinny być na nim podpisy uczestników nickami z bloga :). Raportuj

 15. Konrad604 pisze:

  Było świetnie :) Bardzo udana impreza!!!!! Raportuj

 16. Ala pisze:

  a tak HSPA w PLAY i większe limity tak z 4GB za 30zł?????
  bo balować to każdy umie… Raportuj

  • Karol Górecki pisze:

   Na 1. z wypowiedzi wynikało, że max. przyspiesienie będzie 3.6 Mbit/s
   A na 2. pomarzyć każdy może, ale kto wie xD Raportuj

 17. Prowokator pisze:

  Pozostalo westchnac i zalowac, ze nie zostalo sie wybranym : ( Raportuj

 18. mikolajj pisze:

  nie, ale wiele osób przedłuża i bierze nowe telefony;-) Raportuj

  • uszatypl2 pisze:

   I wiekszość bierze telefony pokroju Nokii 6500/Samsunga Corby, które operedator może sobie pozwalić na kupno w dużych ilościach. W PLAY duża część telefonów-widmo to drogie (i bardzo popularne) modele.

   P.S. Sam pamietam jak czekam miesiąc na Siemiensa C65 w Idei Raportuj

 19. Me-who Strzelecki pisze:

  Oj impreza byla dobra…bardzo dobra….! PlayPR team spisał sie na 6. Raportuj

 20. Matyk pisze:

  Wszystko pięknie ładnie ale szkoda że ciągle w Warszawie :(
  Nie da się zrobić gdzieś gdzie indziej ? :>
  Bliżej północy, bliżej południa ?? Raportuj

 21. FairPlay pisze:

  Dziękuję wszystkim za spotkanie i wszystkie Wasze piątkowe pytania
  do zobaczenia na kolejnych spotkaniach. Raportuj

 22. mirekb pisze:

  bajeczki..jak OK jest az takie ok to czemu ok roku nie mogą odpowiedziec na pytanie np:co sie dzieje z pakietem zlotowek po skonczeniu umowy np w MiniMix lub mixturze gdy przechodzę na pf??jak jest tu taki spec typu play4ju niech napisze..2kwestia to budowa sieci:jak play ma az takie problemy to niech sie dogaduja z w3-znam setki lokalizacji gdzie 4 maszt da sie dostawić a nie bulic polkomtelowi-są miejsca gdzie wrecz nalezy to zrobić-licze na sporo 3g bo gsmu to juz starczy wraz z plusem..a takie spotkania sa potrzebne i to nie tylko klientom ale i firmie.pytanie tylko czy warto tracic czas na bzdury marketingowe a nie zajmowac sie naprawde waznymi rzeczami,wspomnianymi na wstępie Raportuj

 23. ojciec mateusz pisze:

  za rok nie odpuszcze Raportuj

 24. Wyrazy uznania dla Galeona za świetną recenzję! W pełni się podpisuję pod słowami towarzysza imprezy:)
  Również uważam że była to niesamowita przygoda i w końcu !! mój niedosyt informacji został zaspokojony w dużym stopniu:) (dużym a nie maksymalnym, bo pewnych rzeczy Radek nie chciał nam zdradzić, aczkolwiek doskonale ten fakt rozumieliśmy;p) Ogromne dzięki i brawa dla organizatorów, logistycznie i nie tylko impreza stała na najwyższym poziomie – i tu do was drobna uwaga…
  Skoro w tym roku postawiliście impreze na tak wysokim poziomie, mam na dzieje że znacie zasadę że z roku na rok musi być lepiej :D Więc czeka was trudne zadanie:) [bez obaw – z pewnością wesprzemy pomysłami].
  hasło przewodnie imprezy: " I N T E G R A C J A " !!!!!!! :D:D:D Raportuj

  • Peter Jenkins pisze:

   Galeon świetną napisał recenzję, nie warto wypominać drobniutkie błędy typu marka, firma – całość jest rewelacyjna.
   To pewnie Play Day I przejdzie kolejną metamorfozę na Play Week /impreza przez cały tydzień / : D Raportuj

 25. Konnr pisze:

  Wcześniej myślałem że mi się poszczęściło że Patrycja umożliwiła mi wyjazd na PD2.
  Teraz Dopiero wiem JAK DUŻO bym stracił gdyby mnie tam nie było.
  Było po prostu GENIALNIE.
  ArcyCiekawie – Piotr Jegier(ten od strategi) prawie hipnotyzował, inni też mówili ciekawe rzeczy, ale Piotr po prostu wymiatał. Przez różne dyskusje (od systemów komórkowych, przez operatorów – po rozkład Ślązaków na południu polski) spałem tylko po 4h (norma to dla mnie 8-9h).
  Ale najważniejsze – było Z KIM porozmawiać ! To naprawdę miłe uczucie gdy nareszcie znajdujesz ludzi którzy wiedzą na niektóre tematy O WIELE więcej od Ciebie :)
  Pomiędzy dyskusjami były rozrywki, o które nie wiem kto zadbał – ale było (uwaga słowo klucz) naprawdę >fajnie< :)
  Na zakończenie mogę tylko powiedzieć, że tak jak reklamy Ery różnią się od reklam Play'a, tak siedziba Ery różni się od siedziby Play'a (w Plusie i Orange'u nie byłem, ale domyślam się że jest raczej podobnie); czyli albo Play wzorował się na Google'u albo … :)

  Na sam koniec naprawdę BARDZO głębokie i BARDZO szczere podziękowania dla całego zespołu PLAY opiekującego się nami :) x3

  PS pozdrowienia dla Ślązaków (nie licząc ?Sosnowca?) Raportuj

 26. Qper pisze:

  Zaczynam żałować, że się nie zgłosiłem :)

  Może za rok ;) Raportuj

 27. sebob pisze:

  Dołączam się do kolegów powyżej – dziękuję za zaproszenie i sympatyczno-fajną imprezę:-) Można było poznać wielu ciekawych ludzi (nie tylko tych zakręconych na punkcie Playa:-) Szczególnie udany był "mix" programowy – atrakcja, dyskusja, atrakcja, dyskusja, itd. – spotkania z "prelegentami" na luzie i bez silenia się na konwenanse (rozmowa z Radkiem to taka wisienka na tor(ze)cie;-) Podziękowania dla Marcina, Asi, Ewy i oczywiście Patrycji, która starała się (z dobrym wynikiem) całe towarzystwo rozruszać (i rzadko uspokajać;-), objąć (i czasami przytulić;-) i rozbawić (i często rozśmieszyć;-)
  Podziękowania również dla ekipy z Good Point. Raportuj

 28. grzegi pisze:

  Nie pozostaje nic innego, jak postarać się w przyszłym roku ;d Raportuj

 29. Play24 pisze:

  Play24:
  Service Temporarily Unavailable

  The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

  Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  Chciałem zobaczyć jak tam moje zgłoszenie dotyczące niedziałajacych kodów na sprawdzenie i zmienienie taryfy. No to się naczytałem… Raportuj

  • USSD pisze:

   Jest 'postęp', zalogować się można, ale przy spojrzeniu w zgłoszenia:
   Przepraszamy
   Dane które próbujesz wyświetlić są chwilowo niedostępne
   Spróbuj zalogować się za kilka minut

   Informacja o wystąpieniu błędu została zarejestrowana.

   Kod błędu: 1866496

   Kody na sprawdzenie taryfy oraz zmianę nie działają nadal. To już czwarty dzień? Na pewno conajmniej trzeci… Po co wprowadzać było taryfy, jak chetni nie mogą ich włączyć? Może i zlecenia są przyjmowane, ale nie ma jak tego sprawdzić… Raportuj

 30. Łukasz Malina pisze:

  Ja też sięświetnie bawiłem, a najlepsza akcja to było podczas przejażdżki obok Pałacu Namiestnikowskiego jak wszyscy wyli: " Where is the cross" :-)
  Dla wszystkich którzy byli polecam moją galerię zdjęć —> .

  Zachęcam do oglądania i komentowania. Do zobaczenia za rok! Raportuj

 31. Konnr pisze:

  O tym lepiej nie wspominać :) Raportuj

 32. _pab pisze:

  No i git – ja w tym roku musialem sobie odpuscic z wielu wzgledow ale za Warszawa tesknie i sie planuje wybrac jakos w listopadzie/grudniu – Marcin, czy na Taśmową można wpaść w ramach prywatnej wycieczki? ;)
  lol Raportuj

 33. ojciec mateusz pisze:

  za rok napewno nie odpuszcze i sie zjawie:) Raportuj

 34. Marcin pisze:

  Co było w siatce ekologicznej HTC z Play Weekendu? Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty