Tako rzecze rzecznik Play

Perła dla Experta Play

Miło nam poinformować, że magazyn Expert Play, czyli kwartalnik, który wydajemy dla klientów zdobył prestiżową nagrodę Pearl Awards przyznawaną przez amerykańskie stowarzyszenie prasy firmowej – Custom Content Council.

Gala wręczenia nagród odbyła się 5 listopada  w Liberty Theater w Nowym Jorku, kwartalnik Expert Play zdobył brązową statuetkę w kategorii: Best Distribution Strategy. Łącznie przyznano 175 nagród, zwycięzców wyłoniono spośród 628 kandydatów zgłoszonych przez  62 firmy z 15 krajów.

Pearl Awards to najbardziej prestiżowy konkurs w branży custom publishing na świecie. Nagrody przyznaje jury w skład którego wchodzą publicyści, producenci prasy, designerzy oraz eksperci z dziedziny technologii cyfrowej. Skład sędziowski obradował niezależnie w trzech amerykańskich miastach – Nowym Jorku, Waszyngtonie i San Francisco, typując laureatów w 42 subkategoriach, obejmujących m.in. kreację, redakcję, budowanie zasięgu, strategię drukowaną i cyfrową.

Wydawcą magazynu dla P4 jest Metrio Publishing Media Express. Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy! :-)

Komentarze

 1. Heinrich Naturlich pisze:

  Błe. Myślałem, że chodzi o piwo.Raportuj

 2. Nick pisze:

  a wróci magazyn w formacie pdf?Raportuj

 3. W takim razie gratulacje :)Raportuj

 4. Rogi pisze:

  Ktoś to w ogóle czyta? I jak komisja oceniła pismo po polsku?Raportuj

 5. Gratulacje dla całej załogi sieci Play i redaktorów co wydają Expert PlayRaportuj

 6. Master pisze:

  Życzę tylko, aby telefony przedstawiane w magazynie były REALNE a nie WIRTUALNE…przykład – Ekspert WIOSNA 2012 – telefon ZTE Aqua !Raportuj

 7. Mar.. pisze:

  Też myślałem, ze piwo :)
  PERŁA i ExpertPLAY to jest świetny pomysł na zestaw relaksujący.Raportuj

 8. […] pełen nagród :-) Najpierw Pearl Award dla magazynu Expert Play a teraz wyróżnienie w kategorii Design Roku w konkursie POS Stars dla naszej wyspy na Lotnisku […]Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty