Tako rzecze rzecznik Play

Wyjedź na Hawaje z TeDe i Red Bull MOBILE!

W październiku Red Bull MOBILE wysłało TeDego do USA, żeby opowiedział Wam o wszystkich 50-ciu stanach (świadomości). Dziś zapraszamy Was do wzięcia udziału w dogrywce do jego misji. Jeden z amerykańskich stanów, czyli Hawaje możecie odwiedzić razem z nim oraz Asią Litwin (uznaną kitesurferką).

RBM_tede_hawaje

1.03. ruszyła druga edycja podróży Tedego wraz z ekipą Red Bull MOBILE i o2. Tym razem celem jest eksploracja Hawajów – stanu USA poza kontynentem Ameryki.

Ekipa USA50SS ponownie odwiedzi wyjątkowe miejsca, zwłaszcza te, o których większość przewodników nie wspomina, pozna prawdziwe życie mieszkańców Hawajów, weźmie udział
w lokalnych imprezach i atrakcjach, i zrelacjonuje je w kolejnych materiałach wideo.

Oprócz zwiedzania Tede będzie się uczył surfowania pod okiem Asi Litwin – mistrzyni świata kitesurfingu. Ta młoda, 17-letnia zawodniczka Red Bulla dołączy do ekipy i w każdym odcinku odsłoni przed uczestnikami i obserwatorami wyprawy tajniki tego niesamowitego sportu. Dzięki Red Bull Mobile Tede wkroczy do niedostępnego świata sportowców Red Bulla. Oprócz Asi Litwin raper spotka się również z Robbym Naishem – legendą wind- i kitesurfingu oraz z 5 najlepszymi zawodnikami, którzy trenują pod okiem Robby’iego.

Na kibiców dogrywki – drugiej podróży Tedego z Red Bull MOBILE i o2 czeka w nowej edycji nie lada gratka! Pierwszym etapem tegorocznego projektu jest konkurs, w którym nagrodą jest dołączenie do ekipy. Zwycięzca razem z Tede, Rafałem Dobrym Wariatem i Asią Litwin, wyruszy na Hawaje.
Aby tego dokonać, trzeba wziąć udział w konkursie, który rozgrywa się na stronie akcji od 1.03. do 24.03. – http://usa50ss.wrzuta.pl.

Nagrody dla kolejnych 4 zwycięzców ufundowała też firma Sony – są nimi telefony: Sony X-peria Z i Sony X-peria J.

„Jestem globtroterem i lubię zwiedzać świat. Mogą Ci odebrać pieniądze, mogą Ci odebrać godność, ale nie mogą Ci odebrać tego, co przeżyłeś i widziałeś” – mówi o sobie Tede i tak zapowiadał swój udział w projekcie „55 Stanów Świadomości” przed pierwszą edycją – http://usa50ss.wrzuta.pl/50-stanow/zapowiedz-akcji .

Druga wyprawa również relacjonowana będzie przez videobloga na stronie www.usa50ss.wrzuta.pl, na którym Tede będzie publikował filmy prezentujące kolejne miejsca i przeżycia z autorskimi, szczerymi i celnymi komentarzami.

Wszystkiego o wyprawie, konkursie i partnerach będzie można dowiedzieć się na stronie akcji: usa50ss.wrzuta.pl., gdzie od 1.04. ukażą się odcinki pilotażowe, a pierwsze relacje z podróży po Hawajach dostępne będą już od 18.04.

Red Bull MOBILE przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę, w ramach której oglądanie wszystkich filmów na serwisie YouTube, w tym opublikowanych odcinków „50 Stanów Świadomości
– dogrywka”, jest darmowe (www.youtube.com/user/USA50ss).

Newsy z podróży będą dostępne także na fanpage’u Red Bull MOBILE na Facebooku
https://www.facebook.com/redbullmobile.

Relacja foto będzie dostępna w serwisie Pinterest (https://pinterest.com/usa50ss/)

Pomysłodawcą i organizatorem projektu „50 Stanów Świadomości” z udziałem Tedego jest Biuro Reklamy Grupy o2, odpowiedzialne za całościową realizację akcji. Partnerami projektu są Red Bull MOBILE – główny partner akcji oraz SONY, którzy dostarczył raperowi niezbędnych narzędzi i technologii do realizacji wyprawy.

Komentarze

 1. witek pisze:

  A można wyjechać bez TeDe? Bo z nim, to nie chcę…Raportuj

 2. kfuliusz pisze:

  kiedyś był taki film WYSPA :)Raportuj

 3. Pantalon pisze:

  Z TeDe mogę sobie palnąć w łeb a nie jechać na Hawaje.Raportuj

 4. Reed pisze:

  TeDe na Madagaskar !!!Raportuj

 5. marcin pisze:

  Tylko nie TeDeRaportuj

 6. aaaaaaaaaaaaaaaaa pisze:

  gdzie wyniki WiMP? JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARaportuj

 7. leopoldZdzirowski pisze:

  no nie mowcie ze TeDe ma telefon w playu :D pewnie bedzie uzywal teleplay na hawajach :D
  ja pierdziele wiekszego obciacha niz tede nie mozna bylo wybrac? np mandaryne albo frytke z bigbrodera… a byla jeszcze taka Rutowicz tez spoko :DRaportuj

 8. Beka pisze:

  jest Tede brakuje Tuska xD
  Kogo wy bierzecie do reklam -_-Raportuj

 9. zniesmaczona pisze:

  tede to jakas pomyłka..po co Wam taki gość – porażka..coraz gorsze „gwiazdki” wybieracie – psuje sie Wasz wizerunek:(Raportuj

 10. arek pisze:

  TeDe porażkaRaportuj

 11. LoLo pisze:

  matko bozieńko, chyba przejdę do oransz…Raportuj

 12. Touma pisze:

  Słaby cykl programu z nieśmiesznym (żenującym) prowadzącym. Po co to kontynuować? Tede nie ma gdzie na wakacje jechać, czy może Play ma za dużo kasy na wydanie? Jeśli to drugie, to obniżcie ceny telefonów, bo ręka o kamienia prosi jak się na Wasz cennik patrzy.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty