Huawei W1 – dlaczego Windows Phone? Druga liczba tajemniczego kodu ;-)

Wracamy do naszego konkursu, w którym czekają na Was dwa smartfony Huawei W1 z Windows Phone na pokładzie.

Tydzień temu, wśród postów szukaliście ukrytego hasła na blogu. Większości z Was się udało i otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń :-) Wszyscy, którzy wysłali prawidłową odpowiedź otrzymali maile z pierwszą cyfrą kodu.

Dziś ruszamy z kolejnym etapem naszego „gejmu”. Aby otrzymać drugą cyfrę należy wypowiedzieć się w wątku na naszym Forumplay.pl fajnie by było, gdyby wypowiedź dotyczyła tematu ;-) Na Wasze wypowiedzi czekamy do piątku, do końca dnia. W weekend wszyscy, którzy udzielą odpowiedzi otrzymają (mailem) kolejną cyferkę :-)

Dwa Huaweie W1 zostaną ukryte w dwóch miastach: jeden w Krakowie i drugi w Poznaniu. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w tym poście na forum.

Huawei-Ascend-W1-1

Komentarze

 1. A ile kod będzie miał cyferek?Raportuj

 2. Mateusz pisze:

  nie mam pierwszej cyferki jest sens dalej grac?Raportuj

 3. Magdalena J. pisze:

  Kiedy jest planowane zakończenie konkursu? Jak na razie każdy etap się mocno przeciąga.. :)Raportuj

 4. Yoshimitsu pisze:

  doładowałem konto za 30zl i zabrali mi 17zl za nic nawet smsa nie przysłali już wole karte z plusaRaportuj

 5. damian.145@interia.pl pisze:

  pewne trzyRaportuj

 6. kowal pisze:

  yyy myslalem ze to nokia -.-Raportuj

 7. Marta88 pisze:

  A ja mam prośbę czy zakończenie konkursu może być 30 czerwca lub wcześniej gdyż ja wyjeżdżam i już pierwszego czy drugiego lipca nie będę mogła wziąć udziału w finale? I drugie pytanie czy może jakiś dreszczyk emocji i ekstremalna tura czyli kto chcę zaryzykować może ale tylko raz spróbować wpisać szyfr bo ja na 99,99% wiem jaki jest już kod ;) I nie mam tego przekonania z jakiegoś tajnego źródła z Play tylko z dedukcji ;)Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty