LG L5 II i dwa tablety ceny w dół

Ja wiem, ze te newsy są mniej fascynujące od innych, ale blog jest idealnym miejscem to umieszczania takich regularnych korekt cenników. Po ostatniej „aferze” z gsmmaniak.pl przypominam, że prezentowane cenniki dotyczą ofert dostępnych w sklepach PLAY. Czasem mogą się one różnić od tych na naszym eszopie.

LG L5 był mega hitem w swojej kategorii, czy L5 drugiej generacji poprawi ten wynik?

Zmniejszyliśmy również cenę dwóch tabletów od Prestigio i Lenovo. Ten pierwszy to tani i dosyć popularny produkt, bo znajdziecie go chyba u wszystkich operatorów. Ktoś ma? Testował?

Lenovo S6000 3G z dziesięcioma calami robi duże wrażenie.Rok temu na CES wydawało się, ze wszystko bedzie większe i jeszcze większe. Uważacie, ze to dobry kierunek?

lenovo

zmiana cen 05 12 13

Komentarze

 1. pawel pisze:

  Jakoś nie widzę tej obniżki w najtańszym mix-ie.Raportuj

 2. qqłka pisze:

  czy rzecznik mógłby przestać zlewać i wreszcie stanąć na wysokości zadania?Raportuj

 3. Mateusz pisze:

  Witam. Pytanie do Pana Rzecznika.
  Są jakieś szanse na ponowne pojawienie się S3 LTE w ofercie?
  We ten wtorek miała do mnie zadzwonić Pani konsultantka, z grupy utrzymania, z ofertą własnie na S3(tak się umówiliśmy w poprzedniej rozmowie), dzień zorganizowałem sobie tak żeby mieć wieczorem czas na rozmowę i przede wszystkim zasięg. Oczywiście jak to z najlepszą obsługą klienta w Play w 11 na 10 przypadków zlewka totalna i klient głęboko…Raportuj

 4. Marcin pisze:

  Panie Marcinie,
  czy wiadomo cokolwiek nt. Nexusa 5 lub Motoroli Moto G?
  Może chociaż jakieś wstępne info?Raportuj

 5. Qubike pisze:

  Panie Marcinie,

  Wszyscy czekamy na L9 II?
  Czy w tym roku możemy się spodziewać tego telefonu?Raportuj

 6. Damian pisze:

  Panie Marcinie czy na horyzoncie jest jakaś obniżka Lg L9 ?Teraz była obniżka L5 II więc przydało by się dziewiątkę zrzucić w dół :)Raportuj

 7. Michał pisze:

  A S4 Mini??? W Orange już jest…Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty