W Play masz zasięg 4 skoczni… sieci!

Udostępnij

Oj sporo się będzie działo w naszej reklamie w ciągu najbliższych dni. Być może ktoś z Was już widział na mieście billboardy. W tym roku zima taka sobie, nasi też tak sobie skaczą, ale wierzę bardzo mocno, że teraz będzie już tylko lepiej, czego serdecznie życzę Kamilow i jego kolegom. Wszyscy w PLAY i nie tylko trzymamy mocno kciuki!

Rusza nasza kampania, która ma za zadanie poinformować o tym, że klienci Play mają możliwość korzystania z zasięgu czterech sieci :-) W związku z akcją uruchomiliśmy specjalną stronę www.zasiegczterechsieci.pl, na której zamieściliśmy krótkie wyjaśnienie procesu i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania :-) Przejrzałem te pytanie i chyba najważniejsza odpowiedź: Tak, będziesz mógł korzystać z sieci T-Mobile, Plus i Orange. Jednak aby korzystać z Orange, trzeba najpierw skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu włączenia zasięgu sieci Orange.

W naszych materiałach znajdziecie sylwetki czterech z naszych skoczków – Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Klemensa Murańki i Janka Ziobry.

TV:

[youtube]https://youtu.be/4G6ctvH1Sqw[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/hVNHhNSo82s[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/UtYWSSRXcZE[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/UeXUImi9XcQ[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/3Uh84mdYl1s[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/D2Xv8a1mXPc[/youtube]

[youtube]https://youtu.be/kWWIQZqdViA[/youtube]

INTERNET:facebook_1
facebook_2
IMG_0833
IMG_0835
IMG_0836
IMG_0837

OOH:

PLAY_Kamil_Stoch_6x3-01_FINAL PLAY_Dawid_Kubacki_6x3-01_FINAL PLAY_Jan_Ziobro_6x3-01_FINAL PLAY_Klemens_Klimek_Muranka_6x3-01_FINALOOH_26x4

BTL:

POS

 

IMG_0839

ULOTKA:

 Ulotka 1Ulotka 2

PLAKAT:

plakat

 

I dodatkowo materiały zza kulis:

[youtube]https://youtu.be/WIcCPdqIkvA[/youtube]

Zobacz więcej

Reszta wiadomości