Kiedy HD voice w roamingu Timo?

Na to i na inne pytania odpowiemy dziś wieczorem, ok 20 tutaj na blogu. Przygotujcie ciekawe pytania do naszego mistrza świata od sieci. Pewnie nie odpowiemy na wszystkie tak dokładnie, jak tego chcecie z różnych względów, ale i tak myślę, że rozmowa będzie bardzo ciekawa. Ruszamy dziś o 20 ;-)

screen2

Przy okazji dziękuję za sporo ciekawych pytań, które już do nas wysłaliście. Postaramy się na większość odpowiedzieć ;-) Jak zwykle rozdamy też przy okazji kilka bluz 12 milionów za najlepsze pytania.

Komentarze

 1. benji pisze:

  Witam :) Mam jedno pytanie : Czy w modemie Wifi i telefonach pozostanie na stałe możliwość wyboru sygnału PL 260 34 , czy to tylko testy ? Zapytuje bo u mnie nie ma macierzystego sygnału sieci i korzystam z roamingu krajowego . Zarówno w Formule 4G i jak i Formule 4.0 :) Po wybraniu wsponianej sieci ( NetWorkS! ) mam w miarę porządny sygnał . I jak ma się sprawa z romingiem od Zielonych – pozostaje dalej ? Dzięki za odp . Pozdrawiam Serdecznie P4-owiczów :)Raportuj

 2. Łukasz pisze:

  Kiedy LTE w roamingu krajowym?Raportuj

 3. Łukasz pisze:

  Czy wifi calling będzie w Play ;)Raportuj

 4. przemek pisze:

  Czy planujecie coś z LTE Broadcast? ;)Raportuj

 5. Portek pisze:

  romanigu? :D a nie roamingu? :DRaportuj

 6. irm4 pisze:

  1. Czy będzie w Play usługa podobna do usługi Tandem (dwie karty SIM z tym samym numerem)?
  Usługa przydałaby się np. do wbudowanego w samochodzie zestawu głośnomówiącego, który posiada coraz więcej nowych samochodów.
  2. Czy planujecie uruchomienie nowych nadajników LTE w mniejszych miejscowościach, tam gdzie jeszcze nie ma waszych nadajników?
  Na naszym terenie są miejscowości w których nie ma zasięgu 3g i LTE z żadnej sieci.Raportuj

 7. Mareczek pisze:

  Kiedy zrobicie promocje dla Play na kartę taką co był w Grudniu tamtego roku za 10 zł miesiąc rozmów gratis.Ale i tak jesteście najlepsza Siecią dla każdego was polecamRaportuj

 8. Czekam na nowe oferty pisze:

  Kiedy poprawa oferty np na taką jak ma virgin mobile + MMS najlepiej na kartęRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty