PLAY mierzy wysoko razem z WOŚP – komunikat prasowy

Warszawa, 7 stycznia 2016 r.

Zbieramy „Kilobity na Czarity” i mierzymy wysoko razem
z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 24. Finału

To już piąty wspólny Finał, kiedy Play wspiera WOŚP i pomaga gromadzić pieniądze na sprzęt medyczny – w tym roku „Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”.
PLAY, aby zachęcić do zbiórki przygotował specjalną grę „Kilobity na Czarity”. Grać można na komputerze, smartfonie czy tablecie. Internauci grają bezpłatnie i w ten sposób gromadzą środki, które Play przekaże na cele Fundacji – im więcej osób zagra, tym więcej pieniędzy uda się zgromadzić – wystarczy odwiedzić stronę www.grajzplay.pl. Akcja trwa do 10 stycznia 2016 roku.

Jak co roku w sklepach Google Play i AppStore na chętnych czeka oficjalna aplikacja przy współpracy z CocoLab24 WOSP. Dzięki niej można sprawdzić swoją wiedzę o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i uzyskać tytuł WOŚPoznawcy. Jest to także niezbędnik dla każdego uczestnika w przejrzysty sposób pokazujący na mapie wydarzenia towarzyszące Finałowi.

Operator przygotował też 100 kart SIM ze specjalnymi numerami ze zdobieniami z elementami z 24 karatowego złota, wszystkie karty będą licytowane telefonicznie podczas Finału w telewizji.

Nie tylko w dniu Finału, ale przez cały rok użytkownicy ofert na kartę w PLAY mogą uruchomić bezpłatną usługę „Wspieram WOŚP”. Korzystanie z niej jest bezpłatne, 100% kwoty doładowania trafia na konto użytkownika, a operator przekazuje dodatkowo 5% doładowania na cele Fundacji. Usługę można uruchomić wysyłając SMS o treści „TAK” na bezpłatny numer 8070.

PLAY wesprze także wolontariuszy WOŚP przekazując im startery oraz smycze i etui na telefon.

Tradycyjnie PLAY i pozostali operatorzy uruchamiają charytatywny numer SMS, z którego całkowity dochód będzie przekazany na konto 24. Finału. Wystarczy wysłać SMS o treści „SERCE” na numer 75 565.

Kontakt dla mediów:
Ewa Sankowska-Sieniek: ewa.sankowska@play.pl

Komentarze

 1. mayones pisze:

  Wszystko spoko tylko co wolontariuszowi po samym starterze? Dajta jeszcze telefony;>Raportuj

  • labamba pisze:

   Jak to co doładuje sobie i zasili Play zamiast WOŚP.
   Naczynia połączone :)Raportuj

  • Twój stary pisze:

   Jakie telefony?! Co tak słabo?! Ja chcę tableta, albo nie laptopa, albo najlepiej komputer z dużym monitorem, albo w sumie kino od Denona, albo może lepiej samochód, nie lepiej mieszkanie w centrum, albo wiesz co Jurek, daj jakąś dobrą posadę w firmie….Raportuj

 2. Karol pisze:

  Czy z tej okazji przewidziane są może jakieś bonusy za doładowanie?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty