PLAY NOW tu i teraz – ruszyła kampania reklamowa

Wystartowała kampania reklamowa, w której będziemy informować o PLAY NOW. W materiałach oprócz Basi i Maćka pojawia się Piotr Adamczyk, który pokazuje, że PLAY NOW można oglądać praktycznie wszędzie ;-)

TV:

OOH:

INTERNET:

W SALONACH SPRZEDAŻY:

Ulotka PLAY NOW

Zobaczcie też jak powstały spoty, czyli making of:

Komentarze

 1. manner pisze:

  … wszędzie z wyjątkiem iOS bo appki ciągle nie ma. taki mały falstart rzekłbym.Raportuj

 2. Darek pisze:

  Kiedy aktualizacja mapy?Raportuj

 3. Play pisze:

  Kiedy Aktualizacja Mapy nie widzie u siebie LTE ULTRARaportuj

 4. Bartosz pisze:

  Cześć, kiedy oferta internetu mobilnego dla studentów? :) Internet już potrzebny, oferta Plusa jest dobra ale niestety jest aż na 24 miesiące…Raportuj

 5. MICHU pisze:

  A kiedy aktualizacja dla naszych s6? Widzę ładnie się wywiązujecie z obietnic danych nam oczekującym.:-(Raportuj

 6. jkhhj pisze:

  A mapa miała być już dawno…Raportuj

 7. Marcus pisze:

  Mapy super mega hiper ultra internetu jak nie ma, tak nie ma….no coment…Raportuj

 8. Marcus pisze:

  Mapa, mapa, mapa……Raportuj

 9. Marek pisze:

  Na początku Play zrewolucjonizował rynek telekomunikacyjny bez reklam.Teraz mamy reklamy i beznadziejne,gorsze oferty!. Odbiorcy chcą dobrych ofert, a nie znanych twarzy w telewizorze!.Play zapomniał na jakiej strategi zaistniał.Raportuj

  • mbbbb pisze:

   bez reklam? To już nie pamiętasz tych kontrowersyjnych reklam np. z uciętymi palcami? Były reklamy i to mnóstwo, ale mniej w telewizji.Raportuj

 10. sylwekzolkusza pisze:

  jak można jeszcze usprawnić proces rejestracji.

  Orange uruchomił rejestrację numerów SMS-em
  Po wczorajszych doniesieniach o opcji rejestrowania numerów Orange za pomocą SMS-a, sieć podała dzisiaj szczegóły działania tego mechanizmu.
  Aby skorzystać z oferty wystarczy z numeru, który ma być zarejestrowany wysłać bezpłatny SMS na numer 80280 w treści wpisując inny, zarejestrowany już numer (na kartę, abonamentowy lub Mix).

  Wskazana osoba otrzyma SMS z prośbą o zgodę na rejestrację. Wystarczy, że odpowie TAK na tego SMS-a (bezpłatnie). Z usługi można skorzystać nawet z nowo aktywowanego numeru.

  Podobnie jak przy rejestracji w salonach sieci czy innych wyznaczonych placówkach, klienci otrzymują bonus w postaci 1000 minut i 10 GB transferu, ważny przez 30 dni. Promocja obowiązuje w tym kształcie do 15 września.

  Źródło tekstu: Orange.Raportuj

 11. Michał pisze:

  Dodacie możliwość sprawdzenia z Play 24 look przez smsa jakie numery są zarejestrowane na swoje dane? To wgl mnie powinno byćRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty