Kiedy piłka w grze net stygnie …?

No właśnie trwa chyba ciągle mecz. Chyba bo ja nie oglądam. Oczywiście kibicuję naszym, ale nie mam nerwów do reprezentacji i ograniczam się do dużych imprez jak ostatnio Euro. Przynam się, że ten wpis jest mocno zaległy bo w jakiś sposób nawiązuje do …Euro 2016 właśnie, ale jest ciągle aktualny. Dzisiejsze wieczorne staty naszej sieci pewnie to potwierdzą

Kilka dobrych tygodni temu zobaczyłem na telepolis.pl fajny wywiad w ramach Witek Nadaje. Generalnie lubię ten cykl. Nie zawsze zgadzam się z tym co mówią goście no i męczy mnie słaby dżwięk, ale oglądam i Wam polecam.

Tak napisałem fajny bo uważam, że koncept zaproszenia różowego Boysbandu wyróżnia ten odcinek, dodaje mu energii i temat też ciekawy. Zaraz po emisji przybiegli do mnie jednak koledzy sieciowcy … „Marcin to dziwne bo u nas jest zupełnie inaczej.”

No właśnie u nich podczas meczu pustynia u nas burza piaskowa ;-) Myślę, że to ciekawe, że podobne firmy z tej samej branży zachowują się, o zgrozo dla analityków, zupełnie inaczej. Oczywiście różnicę robicie Wy czytelnicy i mam nadzieję nasi klienci ;-)

O sąsiad krzyczy, że remis…

Doskonale pamiętam mecz z Ukrainą stało się wtedy coś wręcz uniktowego. W trakcie meczu Polska-Ukraina ludzie masowo oglądali ten mecz za pomocą streamingu w swoich telefonach co podniosło ruch o ponad 30% w porównaniu z poprzednim dniem. Co ciekawe po meczu ruch wraca grzecznie do normy ;-)

Poniższy wykresik ładnie to pokazuje.

screenshot-2016-10-11-22-44-39

Wybaczcie, że nie pokazuję całego wykresu, ale wiecie…OKO Saurona, przecież jesteśmy na Mordorze ;-)

PS: Ufff a jednak wygraliśmy ;-)

 

 

 

Komentarze

 1. Andrzej pisze:

  A jednak zgodnie z postanowieniami – szacunek za determinację. To cenne w dzisiejszych czasach. Ocena – 6 doskonale ;-).
  No i kolejne pozdrowionka.Raportuj

 2. Nie wiem co było pierwsze, uwaga o słabym dźwięku. Czy tweet o poszukiwaniu mikrofonu ? A może związek przyczynowo skutkowy nie ma tu miejsca ? ;)Raportuj

 3. Diego Armando pisze:

  ostatnio panuje u nas zasada, że kiedy piłka w grze to telefony do miski;) trzeba się trochę wylogować do życia bo bywało, że nikt ze sobą nie rozmawiał tylko każdy nos w telefonie i co jakiś czas spoglądał na ekran tv:)

  ps. Marcin, meczu nie musiałeś oglądać, Krzysiek znał już wcześniej wynik;)Raportuj

 4. Mateusz pisze:

  A ja od 2 tygodni czekam na kontakt z działu utrzymania, gdyż tak zostało mi przekazane na BOK (po wcześniejszym zgłoszeniu, iż sprawa zostanie przeniesiona do Działu Utrzymania). -> chyba wszyscy tam zastygli.
  Obym tylko nie zastygł go 19, czyli końca okresu rozliczeniowego i zdołał złożyć wniosek o wypowiedzenie starej Formuły Europa Unlimited.
  Chyba nie lubicie takich klientów, co ? ;)Raportuj

 5. tomasz pisze:

  A kiedy w Katowicach faktycznie będzie Ultra? mapy mówią, że już jest a mój telefon z agregacją pasm ciągle łapie tylko lte.Raportuj

 6. JanuT pisze:

  Czy ta reklama T-Mobile za Marcinem i jego Heyah-ręka to jakiś przekaz podprogowy?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty