LA LA LAND w PLAY NOW na VOD w prezencie

Co 2 tygodnie w sekcji PLAY Kino mamy dla Was filmowy prezent do obejrzenia na VOD dla każdego abonenta korzystającego z PLAY NOW. Jakiś czas temu zapowiadałem prawdziwy kinowy hit. Film, o którym było bardzo głośno. Film, który zgarnął mnóstwo, mnóstwo nagórd, w tym 6 Oscarów na tegorocznej Gali! Przez aplikację i stronę internetową możecie zobaczyć:

LA LA LAND

Jeśli nie udało Wam się obejrzeć tego musicalu w kinie to teraz jest najlepsza okazja, by to nadrobić. Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się do oglądania i odpalcie film:

 • w aplikacji PLAY NOW w sekcji PLAY Kino (skąd możecie także przenieść obraz na duży ekran telewizora lub projektora z użyciem Google Chromecast)
  lub
 • przez stronę PLAYNOW.pl (musicie być zalogowani do PLAY NOW, by zobaczyć stronę)

Do 21 czerwca ten film będzie dostępny w prezencie dla PLAY NOW. Po tej dacie będzie płatny, więc dobrze obejrzeć go wcześniej.

A po filmie? Cóż, muzyka jest tak świetna, że warto ją przesułchać jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz. Najlepiej w TIDALu:

Udanego weekendu ;)

Komentarze

 1. PINOKIO pisze:

  Ładnie.:)
  Miłego.:)Raportuj

 2. Artek pisze:

  Fajny film, byłem w kinie. A kiedy nowy cennik roamingowy?Raportuj

 3. M@RTiN pisze:

  Czekamy na cennik :)Raportuj

 4. jan pisze:

  cuś nie idzie odpalić tego filmu..Raportuj

 5. Mirco pisze:

  Kręci się i kręci ale filmu nie ma. Za to zwiastun hula aż miło ;)Raportuj

 6. Adrian pisze:

  Film genialny, rewelacja. Byłem trzy razy ;-) polecam.Raportuj

 7. sylwekZolkusza pisze:

  lipiec będzie ciekawy dla Play, dla klienta również, kiedy zniknie dobra promocja DIL i inne tego typu usługi darmowe usługi.Raportuj

 8. Wkurzony pisze:

  Dlaczego usunęliście z bloga dzisiejszy wpis Więcej internetu także w abonamencie w Red Bull MOBILERaportuj

 9. Wkurzony pisze:

  Panie Krzysztofie proszę o odpowiedź dlaczego usunęliście z bloga dzisiejszy wpis Więcej internetu także w abonamencie w Red Bull MOBILERaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty