Wasze ulubione -100 zł na wszystko!

Udostępnij

Obiecałem Wam dzisiejszy wpis, gdzie będzie sporo obniżek – oto on ;) Od dzisiaj ruszyliśmy z kolejną edycją Waszej ulubionej akcji, której zasady są bardzo proste:

 

-100 zł na wszystko w eshopie i przez telefon!

 

Tak dokładnie, wybierając MIXa oraz FORMUŁĘ SOLO możecie każdy telefon, słuchawki czy inne urządzenia kupicie 100 zł taniej. Oczywiście cena po rabacie może wynieść najmniej 1 zł. Proste zasady to i krótki wpis ;)

Akcja trwa do niedzieli włącznie, więc czasu na podjęcie decyzji jest mało i warto się pospieszyć. Odsyłam więc do eshopu.

Zobacz więcej

21 KOMENTARZE

  • 490zł w abo za 65zł więc jeszcze spoko cena ale… T sprzedaje ten telefon za 359zł i w salonie za przeniesienie numeru dostajesz 100zł rabatu na telefon i 2GB dodatkowe neta ^^ cenami telefonów to Play nie zawojuje na naszym rynku.

    • Byłem. Rowerkiem.:)
     Południowy, poł-zach. wiatr ściąga chmurki. Morze jak tafla. Rewelacja.
     Lód byłby zbędny.:) Lepszy balsam z filtrem UV. Tak ze 30 jak dla mnie.
     Pozdrawiam.:)

  • W GoT, Renly Baratheon radził Littlefingerowi że gdy wygra od niego stówę, to niech kupi sobie przyjaciela ;-). Jak by się dobrze przyjżeć to Pinokio i Littlefinger nawet podobni (niedocenione postacie tragiczne), pytanie tylko – czy komuś kto ma blisko siebie pana Krzysztofa i pana Gruszkę, jest potrzebny dodatkowy przyjaciel? ;-)

 1. A może tak by Się dało w przyszłości rozciągnąć to na inne kanały sprzedaży niż tylko na e-shop i telefon?

 2. „wybierając MIXa oraz FORMUŁĘ SOLO możecie każdy telefon, słuchawki czy inne urządzenia kupicie 100 zł taniej” – nie brzmi to po polskiemu, to „możecie” raczej niepotrzebne ;>

 3. Marcinie a kiedy jakieś zmiany w ofercie mobilnego Internetu do domu i jakieś większe pakiety albo prawdziwe „no limit” bez spowalniania prędkości?

 4. @ mike268 – zachowuj się!, mam na myśli tych intre… introlo…, no tych co napisałeś!, jak będziesz pisał do nich w tak chamski sposób i takie bluzgi, to sam dostaniesz parę wujów ;D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości