Opłać fakturę w aplikacji Play24 bez prowizji

Udostępnij

Jakiś czas temu wprowadziliśmy możliwość opłacenia faktury bezpośrednio z aplikacji Play24. Informowałem Was, że to mega wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Mówiłem też o tym, że za płatność pośrednik pobiera prowizję – złotówkę.

Opinie były podzielone, najbardziej rozbawiła mnie ta:

potwierdzam….glupie 1 zl pl. w skali kraju ogromne miliony…..

ale były także pozytywne głosy:

Ja polecam, świetna sprawa. Pozdrawiam !

Jeśli należeliście do pierwszej grupy, to do końca roku będziemy mieli dla Was propozycję – opłaćcie swoją fakturę z poziomu aplikacji Play24 a tę złotówkę pokryjemy za Was :) Zobaczcie jak to działa, czy taki sposób Wam odpowiada i jakie ma przewagi nad tradycyjnymi przelewami.

Drobne FAQ:

 • Czy przez stronę 24.play.pl też można opłacić fakturę bez prowizji?
  • Nie, promocja dotyczy tylko płatności w aplikacji Play24.
 • Czy promocja dotyczy jednorazowej płatności?
  • Tak, jeśli chcecie skorzystać z Cyklicznej Płatności Kartą, to tam cały czas prowizja obowiązuje.
 • Kiedy dokładnie mogę skorzystać z promocji?
  • Od dzisiaj do końca roku.

Jeśli nie macie jeszcze appki Play24, koniecznie ją pobierzcie:

Jeśli zauważymy, że brak tej opłaty zachęci Was do korzystania z tej formy płatności to… może będziemy mogli zrobić w tym temacie coś więcej? Kto wie? :)

Zobacz więcej

40 KOMENTARZE

  • Testowo do końca roku – z takim podejściem jak Twoje nie ma co liczyć pewnie na długotrwałe zmiany :(

    • Szczery po prostu. Co by operator nie wymyślił zawsze znajdą się klyenci, którzy ciągle mają mało, ciągle źle. Wasze podejście to takie typowe januszowe cebulactwo. Wydaję parę złotych to chcę żeby mnie po ngach całowali :D

  • SKANDAL. Pewnie chciałbyś żeby w ramach dbania o Ciebie operator jeszcze tobie płacił za korzystanie z usług.

   • Ale o co Ci chodzi? Jaki skandal? Sam wpis pod hasłem „Opłać fakturę w aplikacji Play24 bez prowizji” pisany w ostatnim miesiącu roku, czyli dający AŻ 1zł rabatu, jest po prostu ŻENUJĄCY!!!

 1. Potwierdzam, głupi jeden miesiąc, 1 złotówka, a w skali kraju możliwe miliony oszczędności dla klientów- że tak sparafrazuje.

  • A i miałem jeszcze zapytać kiedy konkurs „666” subskrybentów ? Miał być błyskawiczny. To może tak błysnął, że nie spostrzegłem. :)

 2. A w zasięgu jakiej (jakich) sieci działa folx ? Czy folx działa też jako WiFi Calling ? A jak w roamingu ?

 3. Dwa ostatnie pytania w związane z płatnościami w aplikacji :
  1. Czy folx to taki VoLTE w PLAY ?
  2. Czy na Blog PLAY dowiem się coś o folx ??

  • Drewniany przyjacielu myślisz że Krzysiek ma zapas zaproszeń dla blogowych fanów? :P Swoją drogą to mam mieszane uczucia dla takiego modelu sprzedaży.

   • Do Krakowa mam daleko niestety.
    Ale do Trójmiasta albo do Poznania powinienem dać radę na te pół godziny podjechać po SIM. :)
    Zapasu może nie ma – ale jedno ??? :)

   • Play sam sobie podcina gałąź. Bo tam za 30 zł ogarnięta technologicznie osoba ma wszystko za 30 zł i lejek dopiero po 20 gb. A w ofercie Solo nie dość, że 50 zł to lejek po 10 GB :D

    • Tomasz. Twoje zestawienie ofert jest według mnie zupełnie niezasadne i nielogiczne.
     To zupełnie różne oferty, obejmujące znacząco odmienne zestawienia usług. Z tego co mi się udało dowiedzieć do tej pory. Zatem zestawianie kwotowe cen tych ofert jest według mnie, podkreślam – według mnie, bezsensowne. :) Twojej teorii zaprzecza również to, że w PLAY i to właśnie na zasobach sieci PLAY, można uzyskać za wskazaną przez Ciebie kwotę 30 zł, znacznie, ale to znacznie większą niż 20 Gb bezlejkową paczkę danych którą, jak to mówisz, ogarnięta technologicznie osoba może wykorzystać do rozwiązań „komunikacji aplikacyjnych” obejmujących Twoje „wszystko bez usług dodanych w SOLO”. Ale pomimo to, że nie jestem ogarnięty technologicznie ciekaw jestem jak ta nowość działa – stąd moje upierdliwe pytania w komentarzach. Chciałbym tego dotknąć – wtedy będę mógł porównywać z czymkolwiek bez czczego pieprzenia w bambus. Ale żeby dotknąć trzeba zdobyć zaproszenie. Niestety do Krakowa mam za daleko. Coś tam już podziałałem w tym kierunku – efekt jaki będzie zobaczę. Nie dostanę karty – nie umrę z tego powodu. Ponieważ jednak wywołałem ten temat w komentarzach przy okazji blogowego wpisu o płatnościach przez aplikację, czuję się z lekka upoważniony do natenczas tego tematu zsumowania. Jak na ten moment to wszystko co mam w tym temacie do powiedzenia. Może za jakiś czas. Howgh !

     • Nie bądź śmieszny. jeśli szukałbym czegoś taniej wybiorę ofertę za 30 zł bez zobowiazań a nie na 24 miesiące za 50. I nie koloruj o Showmaxie. Bo to tej oferty za 30 zł włączę sobie sam tą usługę vod, za 20 zł płatne z karty i bez zobiwiązań. A w Play po roku do 50 zł dojdzie 20 zł za Showmax.

 4. A w temacie okołoświątecznym – jadą Świąteczne ciężarówki Coca – Coli ?
  Z PLAYowymi Mikołajami czy bez ?

 5. No, no – trochę nie w temacie, ale pytam bo nie wiem : Czy przy cyklicznych doładowaniach z kartą Mastercard są pobierane jakieś prowizje ? Bo jak nie to jest to niezły sposób na 6 darmowych, premiowanych doładowań po 5 zł. Są banki co dołożą te 30 zł. Jasne to tylko 30 zł ale i 30 zł przed Świętami jak znalazł, tym bardziej, że blogowy Mikołaj jakoś nieskory z rozdawaniem prezentów. Jasne, że skoro listów do Mikołaja w sprawie LG V10 i Sony Xperia „rosso” mnóstwo, to trochę zejdzie zanim Mikołaj je przeczyta. W końcu blogowy Mikołaj też człowiek. :)

 6. Bardzo chętnie skorzystałbym z tego rozwiązania, gdybyście w końcu zaoferowali iPhone X w abonamencie. Czekam jeszcze tydzień i kupuję w Orange, bo to co wyprawiacie jest po prostu śmieszne. Chwaliliście się przedsprzedażą, robiliście jakieś recenzje na blogu, a telefonu jak nie było dostępnego, tak nie ma dalej.

 7. Fajna sprawa tylko niestety póki co nie działa (próbowałem przez 3 dni). Za każdym razem aplikacja pokazuje informację o błędzie. Zapłaciłem przez Play24 na komputerze…

  • Proszę sprawdzić, czy mail jest poprawny – dostaję informację, że nie dostarczono wiadomości :(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości