Wyłączamy prenumeraty SMS

Udostępnij

Na pewno zdarzyło Wam się kiedyś natknąć na niewinne SMSy z horoskopem czy słówkiem dnia, w których płaci się za każdą otrzymaną wiadomość. Są świadomi i zadowoleni użytkownicy tej usługi. Widzimy jednak, że duży odsetek stanowią osoby, które wyraziły zgodę przez przypadek, nie były świadome zasad działania takiego serwisu lub nie wiedziały jak z niego zrezygnować.

Dla tej drugiej grupy mam dobrą wiadomość – od 1 kwietnia w PLAY nie będzie możliwości uruchomienia prenumeraty SMS. Oznacza to większe poczucie bezpieczeństwa dla klientów i brak niespodzianek w związku z płatnymi przychodzącymi SMSami.

Klienci, którzy korzystają z takich usług do tej pory nie muszą się o nic martwić – nie wyłączamy aktywnych prenumerat. Więcej info w filmie poniżej:

Zobacz więcej

9 KOMENTARZE

  1. Zróbcie jakiś odcinek bloga o eCall. Weźcie jakiegoś fachowca od siebie i niech poopowiada. Bo to ma się łączyć przez sieci komórkowe ale będzie działać bez karty SIM. I tak się zastanawiam czy będzie można śledzić taki samochód z eCall tak jak można śledzić telefon komórkowy? Bo wtedy moglibyście wprowadzić usługę namierzania skradzionego samochodu. :)

  2. Co z bramką SMS? Co teraz? Chcę zapłacić jakiś pakiet, ale gdzie taka bramka. Mam 2 abonamenty na Play od zawsze…

  3. Здравствуйте!Как только выехал из Польши не могу принять даже SMS или узнать баланс тел.731-837-501.Нужны входящие SMS.Помогите пожалуйста.Тел.731-837-501.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości