Meizu 16 czas na rozwiązanie konkursu

Meizu 16 niedoceniony potencjał

Tak myślę bo to jedno z tych urządzeń, które sporo oferuje, ale jest o nim cicho, za cicho a szkoda.

Ogłaszając konkurs nie zakładałem, szczerze, że liczba subskrybentów na kanale będzie rosła..tak wolno. Zajęło to 3 długie miesiące – proszę wybaczcie. Takie realia i już nie będę organizował konkursów z takim terminami.

Zadanie było proste – poprosiłem Was o wymyślenie fajnego hasztagu promocyjnego dla marki Meizu. Oczywiście inspirowałem się super popularnym #xiaomilepsze. Swoją drogą jestem ciekawy historii tego hasha bo to raczej nie ekipa z Xiaomi Polska bo wtedy jeszcze jej nie było.

Wysłaliście sporo propozycji. Czym się kierowałem szukając najlepszego Odrzuciłem najdłuższe bo żle się je czyta. Anglojęzyczne też odpadaja bo nie każdy u nas speaks English. Odrzuciłem te bez Meizu w nazwie. Odrzuciłem te z PLAY i z Gruszką… bo to powinno być uniwersalne. Odrzuciłem te zbyt podobne do inspiracji. Odrzuciłem te brzmiące subiektywnie niewystarczająco pozytywnie…

Najbardziej podobały się mi się proste formy takie jak #terazmeizu #bierzmeizu #ogarnijmeizu #wolemeizu i #wybierammeizu.

Nagroda leci do Midnight TT bo to pierwsza osoba z trzech, które zaproponowały #wybierammeizu, który jest chyba najlepszy. Kolejne osoby to jim8800 i Piotr Boroń. Poczekam spokojnie na pierwszego kolegę, ale pozostali dwaj też mogą się odezwać. Już kilka razy tak miałem, że nikt się do nas nie odezwał. Bardzo podobał mi się też #ogranijmeizu od Krzysztof K, ale to komentarz sprzed 3 dni i napisalibyście, że to mój ziomek.

Przy okazji zapraszam na konkurs o Huawei P30

Ważne, dajcie suba, tak żebym to widział. Ja to póżniej sprawdzam i czuję wtedy, że nagroda leci do właściwej osoby. Tak na marginesie chyba żadna z tych 4 wymienionych osób mnie nie subskrybuje, albo przynajmniej tego nie widać.

PS: W Konkursie o S10e już wybrałem osobę. Nie piszcie – film się nagrywa.

Komentarze

 1. atqa pisze:

  Fajnie, gratuluję nagrody, jest extra :D
  A, #wolemeizu to moja propozycja, byłam blisko cholera!Raportuj

 2. yacan pisze:

  Heh, no jak napiszę coś krótko i zwięźle, to wygrywa … elaborat a jak napiszę coś dłuższego, to akurat wtedy krótsze i prostsze – ot takie „zezowate” to moje szczęście.
  Oczywiście gratulacje dla wygranego :)Raportuj

 3. PINOKIO pisze:

  Brawka dla zwycięzcy. :)Raportuj

 4. selector pisze:

  Zgadzam się ze stwierdzeniem,że nie jest to doceniony smartfon, też byłem blisko wygranej (a nawet subskrybuje :)) lecz i tak planuje ten telefon nabyć dla siebie.Raportuj

 5. pablo_ck pisze:

  Gratulacje :) Telefonik super.Raportuj

 6. Jakub pisze:

  Siemka
  To ja, ten drugi w kolejce :-)
  Jak się odezwać? Tak wystarczy?
  Byłem zdziwiony tym powiadomieniem na YT, że Gruszka dał mi serduszko do komentarza.Raportuj

 7. Kris pisze:

  Panie Marcinie, to najbardziej rzeczowe przedstawienie wyników konkursu z jakim się spotkałem w konkursach organizowanych w sieci. Konkretne informacje, bez upiększania… gratulacje dla zwycięzcy.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty