HONOR w PLAY

Udostępnij

Smartfony HONOR wchodzą do oferty PLAY

Ale jak to? Przecież panika, wstrzymywanie zamówień, gwoździe do trumny i inne. A my? Myślimy pozytywnie i od dziś Honor w PLAY. Wprawdzie tylko jeden model, ale fajny, tani i już niedługo w konkursie (nagroda zostanie rozdana po legendarnych 90 dniach). Żarty żartami, ale my robimy swoje i sprzedajemy bardzo lubiane smartfony marki HONOR. Będzie więcej modeli obiecuję.

Na pierwszy ogień 8x czyli fajne parametry, design w sensownej cenie też bez abonamentu! 8x to jeden z 11 w promocji na Dzień Dziecka. Kupiłbym tylko córka chce Huaweia…

Teraz elegancki tekst o Honorze z Honora:

Zawsze jest czas na zmianę. Widzisz ją w otaczającym świecie, widzisz w sprzęcie, którego używasz. Zmieniają się Twoje potrzeby i preferencje. Codziennie odkrywasz coś nowego – trendy, barwy, ludzi. Poznaj dzieło topowych projektantów, poznaj unikalny design, uchwyć przyszłość. Jest naprawdę w zasięgu ręki. Z takim smartfonem o takich parametrach możesz robić to, co dotychczas było niemożliwe. Zrób to i podziel się ze znajomymi. Cieszcie się razem, bo razem zmieniacie świat. Dlatego mówicie #HONORMyWorld.

Od 2013 roku dostarczamy najbardziej wymagającym, młodym użytkownikom na całym świecie smartfony, dzięki którym mogą spełniać się w internecie, social mediach i grach. Możesz należeć do naszego świata, jeśli tylko chcesz.

no właśnie!

Popiszcie co myślicie tylko kulturalnie, honorowo

Zobacz więcej

Reszta wiadomości