Środowa promocja tym razem na…

… Huawei P20 Pro!

Nasze środowe wieczorne wyprzedaże na dobre rozgościły się w eshopie – tym razem proponujemy Wam fantastyczny fotograficznie smartfon Huawei P20 Pro.

Regularna cena: 1 998 zł

Cena promocyjna: 1 777

Oferta będzie obowiązywała od dzisiejszego wieczoru aż do 9:00 w czwartek (lub wyprzedania magazynu). Naprawdę warto szybko się zdecydować i nie odkładać na później.

A co oferuje Huawei P20 Pro? Przede wszystkim super jakość zdjęć – w tym tych nocnych, co naprawdę robi wrażenie. Dbają o to aparaty 40 Mpix (główny), 20 Mpix (monochromatyczny) oraz 8 Mpix (teleobiektyw) ze sztuczną inteligencją dobierającą parametry do fotografowanej sceny. A zdjęcia można oglądać na wyświetlaczu OLED o przekątnej 6,1″ – płynność zapewnia procesor Kirin 970 wspomagany przez 6 GB RAM.

A polecamy go Wam zwłaszcza w obłędnym kolorze, określanym przez producenta jako twilight (w eshopie znajdziecie go pod nazwą fioletowy):

Komentarze

 1. Pyt pisze:

  Dziwnym trafem teraz wszędzie promocje na huawejki, przypadek?
  Mali i duzi wietrzą magazyny z chinoli, będą sprzedawać nowe modele z systemem od huawejka, będą się klienci zabijać :)Raportuj

  • MarcinP pisze:

   A przecież Pan Gruszka z takim optymizmem patrzył w przyszłość i zapewniał że to „chwilowe” A kochany PLAY któryś już miesiąc, co chwilę pozbywa się kolejnych sztuk sposobem „na promocję”Raportuj

 2. roberto1972 pisze:

  Huawei juz rozdaje te telefony po kosztach . W oficjalnym sklepie Huawei Mate 20 Pro za 1500 PLN
  https://shop.huawei.com/pl/product/huawei-mate-20-proRaportuj

 3. ann pisze:

  Można jeszcze liczyć na powtórną promocję? :PRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty