W środowej nocnej promocji – smartwatch!

Tym razem w środku tygodnia możemy Wam zaproponować ekstra zniżkę na smartwatch – i to bardzo udany! W niższej cenie będziecie mogli kupić Huawei Watch GT! Standardowo ten zegarek kosztuje 699 zł – w dzisiejszej promocji będzie dostępny za 499 zł!

2 tygodnie pracy na baterii, monitorowanie tętna czy jakości snu i wiele więcej.


Pozostaje nam zachęcić Was do odwiedzenia naszego eshopu. Promocyjna cena jest już dostępna, a oferta będzie obowiązywać tylko do czwartku do 9:00!

Komentarze

 1. Boban pisze:

  Takie pytanko mam, może ktoś kto jest „blisko” Play mi odpowie. Będę brał teraz abonament i oglądam oferty wszystkich operatorów. Czy w Play będzie na przełomie września i października jakaś promocja? Na razie jest susza straszna z promocjami abonamentowymi dla indywidualnych klientów na jeden numer. Dlatego chciałem zapytać czy to się utrzyma przez jakiś czas i szukać gdzie indziej czy poczekać chwilę? Prosił bym o w miarę szczerą odpowiedź jeżeli ktoś coś wie, bez plotek czy spekulacji. DziękiRaportuj

 2. Boban pisze:

  Dzięki, poczekam w takim razie.Raportuj

 3. Wojtek pisze:

  A kiedy bedzie dostepny Samsung Galaxy watch ACTIVE 2 ??????????Raportuj

 4. Tomi pisze:

  Co to za promocja, że na opcję fatalną wychodzi 20 x 29.90zł czyli 600złRaportuj

 5. Tomi pisze:

  Co to za promocja, że na opcję ratalną wychodzi 20 x 29.90zł czyli 600złRaportuj

 6. Johnny pisze:

  No i co z tej promocji jak w eshopie jest niedostępny?! Jeśli chcecie uchodzić za poważną firmę to nie tędy droga. Tak generalnie, to teraz nic konkretnego nie oferujecie, zero promocji. Wszystko się zmieniło na gorsze, z chwilą, gdy nastąpiła zmiana na fotelu prezesa.Raportuj

 7. Jan pisze:

  Budowa kolejnych nadajników kosztuje. Ktoś to musi sfinansować :)Raportuj

 8. Tomek pisze:

  Witam, czym ma ktoś wiedzę czy będzie dostępny Apple Watch 5 ?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty