Wynikowa infografika i prezentacja

Jesteśmy właśnie na spotkaniu z dziennikarzami, na którym rozmawiamy nieco więcej o naszych kwartalnych wynikach. Jak widzieliście wczoraj po raz kolejny możemy chwalić się rekordami. Te dość skomplikowane, najważniejsze dane postanowiliśmy przedstawić w formacie infografiki:

A chętni mogą także spojrzeć na prezentację, którą przedstawiliśmy na spotkaniu:

Dzisiaj będziemy mieli dla Was jeszcze jedną ciekawą informację – tym razem związaną z naszą fantastyczną aplikacją – niezbędnikiem każdego klienta, czyli Play24 ;)

Komentarze

 1. macq pisze:

  A to co? – w Polsce język polski jest już mało popularny??? :PRaportuj

 2. Jacek pisze:

  Jest promocja gniew w aplikacji play 24 dla Ciebie gb na miesiąc 1gb A t.mobile w aplikacji daje 7 czy 10 gb na 7 dni to jest coś i video bez limitu chyba po nowym roku czas uciekać z play bo ten 1 gb na miesiąc to chyba jakiś żart pozdrawiam wszystkichRaportuj

 3. Jacek pisze:

  Krzysiu bo to jest po prostu śmiech na sali ale ok miłego dniaRaportuj

  • Jacek pisze:

   Ttoommeekk brawo:-)Raportuj

   • KAPO pisze:

    Ale i w grudniu będzie 2 GB !!!! Więc to jest coś 😂😂😂…. Szkoda że znowu aplikacje trzeba od nowa instalować ,albo aktualizować ,bo w starszych trochę, już nie ma tych wielkich GB…..!!! I zeczywiscie zgadzam się z P.KRZYSZTOFEM to unikalna akcja,,,!!!! Bo dawno PLAY tak szczodry nie był ,tyle GB – SZOK po prostu… A może na święta jakiś bonus za doładowanie dla karciarzy ,np…..1% – też coś unikatowego ….. Pozdrawiam plejowcöw 👍👍👍…Raportuj

 4. Jacek pisze:

  Ttoommeekk brawo:-)Raportuj

 5. PIayForYou pisze:

  Tak chojnie obdarzony w internet musze przemyśleć na co go wykorzystam 😁Raportuj

 6. Przemek pisze:

  Kiedy zostanie zaktualizowana mapa zasięgu?
  Jest wysoce nieaktualna.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty