Zapłać fakturę bezpośrednio w Play24!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Przy ostatnim newsie dotyczącym trybu ciemnego w Play24 zapowiadaliśmy, że będziemy mieli dla Was jeszcze jedną dużą wiadomość dotyczącą naszej aplikacji, a mówiąc śmielej nawet niezbędnika każdego naszego klienta. I oto ona!

Wprowadzamy bezpośrednie, natywne płatności za faktury w aplikacji Play24!

Dzięki temu każdy abonent będzie mógł w prosty, szybki i co najważniejsze bezpieczny sposób opłacić swoją fakturę. Poza szybkimi przelewami (które w aplikacji były od jakiegoś czasu) udostępniliśmy także płatność przez Google PayApple Pay oraz wykorzystując BLIK!

Już w marcu tymi formami płatności mogliście doładować konto w ofertach na kartę. Tym razem wprowadzamy ją także dla naszych faktur.

Informacyjna uwaga, żebyście mieli pełne informacje o wprowadzonej nowości – tak, do kwoty faktury doliczana jest prowizja w wysokości 1 zł na pokrycie kosztów operatora płatności. To dużo czy mało? Naszym zdaniem niewiele, gdyż w zamian otrzymujemy komfort, łatwość obsługi, szybkość i bezpieczeństwo. Oferujemy Wam szeroki wachlarz możliwości opłacenia faktur, oczywiście wśród nich są także rozwiązania całkowicie bezprowizyjne – wszystko po to, żeby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie.

Na końcu płatności wyświetla się proste podsumowanie i informacja o czasie, jaki zajął cały proces. 8 sekund to chyba niezły wynik? Potraficie go pobić? Możecie wypróbować nowy sposób płatności i pochwalić się swoim czasem w komentarzach :)

 

Komentarze

 1. Goto pisze:

  Po co mam płacić 1zł jeśli mam za darmo w apce z bankuRaportuj

  • Rukki pisze:

   Bardzo dużo osób płaci po terminie mając zablokowane konto na połączenia wychodzące.Wpłacając przez swój bank przelew zaksięgują w ciągu kilku godzin a nawet na drugi dzień.Przez ten czas mamy zabloowane połączenia , co innego jak wpłacę w Play24 Konto od razu jest odblokowane na połączenia wychodzące. Taka jest przewaga Play24Raportuj

 2. ms pisze:

  A czy przypadkiem nowelizacji ustawy o usługach płatniczych implementująca do polskiego prawa unijną dyrektywę PSD II nie zabrania pobierania opłat za płatności kartą przez akceptanta?Raportuj

 3. aztexa pisze:

  Hej.

  Skoro jest dodatkowa opłata za płatność via aplikacja to chyba powinien być tez dodany dodatkowy motywator rekompensujący i zachęcający do skorzystania z tej opcji, nieprawdaż?Raportuj

 4. Oleksandr pisze:

  Jak zapłacić fakturę przez bank co wpisać w nazwę odbiorcę ?????Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty