Zapłać fakturę bezpośrednio w Play24!

Udostępnij

Przy ostatnim newsie dotyczącym trybu ciemnego w Play24 zapowiadaliśmy, że będziemy mieli dla Was jeszcze jedną dużą wiadomość dotyczącą naszej aplikacji, a mówiąc śmielej nawet niezbędnika każdego naszego klienta. I oto ona!

Wprowadzamy bezpośrednie, natywne płatności za faktury w aplikacji Play24!

Dzięki temu każdy abonent będzie mógł w prosty, szybki i co najważniejsze bezpieczny sposób opłacić swoją fakturę. Poza szybkimi przelewami (które w aplikacji były od jakiegoś czasu) udostępniliśmy także płatność przez Google PayApple Pay oraz wykorzystując BLIK!

Już w marcu tymi formami płatności mogliście doładować konto w ofertach na kartę. Tym razem wprowadzamy ją także dla naszych faktur.

Informacyjna uwaga, żebyście mieli pełne informacje o wprowadzonej nowości – tak, do kwoty faktury doliczana jest prowizja w wysokości 1 zł na pokrycie kosztów operatora płatności. To dużo czy mało? Naszym zdaniem niewiele, gdyż w zamian otrzymujemy komfort, łatwość obsługi, szybkość i bezpieczeństwo. Oferujemy Wam szeroki wachlarz możliwości opłacenia faktur, oczywiście wśród nich są także rozwiązania całkowicie bezprowizyjne – wszystko po to, żeby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie.

Na końcu płatności wyświetla się proste podsumowanie i informacja o czasie, jaki zajął cały proces. 8 sekund to chyba niezły wynik? Potraficie go pobić? Możecie wypróbować nowy sposób płatności i pochwalić się swoim czasem w komentarzach :)

 

Zobacz więcej

Reszta wiadomości