Huawei Watch GT 2 z prezentem!

Ten wpis jest starszy niż dwa lata. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.

Zegarek na nadgarstku towarzyszył mi odkąd pamiętam. Premiery pierwszych urządzeń noszonych (wtedy nawet nie zegarków, ale połączonych z telefonem sportowych opasek) były naprawdę czymś fascynującym i nowym. Dobrze widzieć jak rozwinął się ten rynek i że mamy obecnie do dyspozycji tak dobry sprzęt jak Huawei Watch GT 2.

Tuż przed Świętami mamy dla Was dobry powód, by wybrać wersję Classic o tarczy 42 mm. Do zakupionych zegarków dodajemy bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace. To bardzo sprytna konstrukcja, a jeśli jeszcze jej nie znacie już śpieszę z przedstawieniem najciekawszych funkcji.

Po pierwsze – ładowanie. Niektóre słuchawki wymagają specjalnych ładowarek z niestandardowymi stykami, pinami czy innym złączem. Nie w tym przypadku. Tutaj nawet nie potrzebujemy dodatkowego kabla ;) W samych słuchawkach, przy pilocie sterującym ukryte jest złącze USB-C, które wystarczy… podpiąć do telefonu. I ładowanie ich wykorzystuje baterię telefonu – wystarczy 5 minut ładowania, by odtwarzać muzykę przez 4 godziny.

Co więcej – przez pierwsze takie podpięcie słuchawek do gniazda telefonu następuje ich automatyczne sparowanie (przy telefonach Huawei i Honor z EMUI 9.1 i wyższym). A do tego cała konstrukcja jest wodoszczelna, co potwierdza certyfikat IPX5.

Spieszcie się, spodziewamy się dużego zainteresowania a liczba zegarków ze słuchawkami jest ograniczona!

Komentarze

  1. gość pisze:

    Kiedy owa promocja będzie dostępna na stronie ?:)Raportuj

  2. PINOKIO pisze:

    Zmyślny gadżecik. :)Raportuj

  3. Artek pisze:

    Zegarki Garmin miażdżą te od Huawei i Samsunga. Zwłaszcza szybkością i dokładnością GPS. Amerykańska armia używa modułu Navi z Fenixa i VivoactiveRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty