Nowe miejscowości z LTE i LTE ULTRA

Udostępnij

Rozpoczął się grudzień i w związku z tym chcemy Wam przybliżyć nowe miejscowości, które znalazły się w naszym fioletowym zasięgu. Motywacja do działania jest, duże doświadczenie w procesach także – i widać tego efekty! Na coraz to nowszych obszarach pojawia się nasza sieć 🙂

Na chwilę obecną LTE obejmuje 2421 miejscowości¹, w tym 391 miast². Z kolei LTE ULTRA obejmuje 1872 miejscowości¹ i 382 miasta². W ostatnim miesiącu fioletowy zasięg dotarł do:

Nowe miejscowości¹ w zasięgu LTE - listopad 2019

miejscowośćpowiatwojewództwo
RadkówkłodzkiDolnośląskie
BobrekoświęcimskiMałopolskie
RacławicekrakowskiMałopolskie
DziewkowicestrzeleckiOpolskie
Ruda RóżanieckalubaczowskiPodkarpackie
Krużlowa WyżnanowosądeckiMałopolskie
KrzeszycesulęcińskiLubuskie
GąsocinciechanowskiMazowieckie
WojbórzkłodzkiDolnośląskie
SilnochojnickiPomorskie
Kleszczewo KościerskiestarogardzkiPomorskie

Nowe miejscowości¹ w zasięgu LTE ULTRA - listopad 2019

miejscowośćpowiatwojewództwo
LubomiawodzisławskiŚląskie
ZaczernierzeszowskiPodkarpackie
ŁęknicażarskiLubuskie
SulikówzgorzeleckiDolnośląskie
LututówwieruszowskiŁódzkie
DziewkowicestrzeleckiOpolskie
Ruda RóżanieckalubaczowskiPodkarpackie
BielskomiędzychodzkiWielkopolskie
KrzeszycesulęcińskiLubuskie
GąsocinciechanowskiMazowieckie
WojbórzkłodzkiDolnośląskie
Borzęcin Dużywarszawski zachodniMazowieckie
Lednica GórnawielickiMałopolskie

¹ – miejscowości powyżej 1 tysiąca mieszkańców
² – miasta powyżej 10 tysięcy mieszkańców

 

Pamiętajcie proszę, że działamy nie tylko w powyższych miejscowościach! Ciągle monitorujemy naszą sieć i poprawiamy ją także tam, gdzie już mamy zasięg – zarówno w małych wsiach jak i największych miastach.

Zobacz więcej

29 KOMENTARZE

 1. Wola Radziszowska!! Stacja bazowa KRA 7012A! Plany są ale chyba na tym się skończy a zasięgu nie ma nawet na zewnątrz! Proszę o interwencję w budowie tej stacji ! Od ponad roku wniosek o pozwolenie na budowę jest w trakcie rozpatrywania.

  • W Radziszowie też jest od zawsze tragedia z zasięgiem. 1 kreska albo wcale. Zgłaszamy nieustannie problem z zasięgiem już od 6 lat i żadnej poprawy nie ma. Z tego co wiem budowa nadajnika KRA 7012 A została wstrzymana na wniosek pełnomocnika inwestora, mieszkańcy też podobno protestowali i nie uzyskano wszystkich zgód potrzebnych do budowy stacji. Takie uzyskałem info od obsługi klienta.

    • No dokładnie. We Woli podobnie jak w Radziszowie od zawsze było kiepsko z zasięgiem. Tylko z tą różnicą że we Woli do niedawna całkiem dobrze działał Plus, ale ostatnio też się pogorszyli z zasięgiem i dużo mieszkańców narzeka że muszą dzwonić z zewnątrz. Totalna klapa będzie jak wyłącza całkowicie roaming krajowy i nadal nie będzie nadajnika bo mieszkańcy będą odcięci od świata. Najlepiej by było żeby stacja powstała na jakimś budynku użyteczności publicznej może wtedy obyło by się bez zbędnego gadania bo wszyscy narzekają na zasięg a jak przyjdzie do inwestycji i chęci poprawy zasięgu to wszyscy mają dużo do gadania… Niewiadomo czy zazdrość czy co…

 2. A może stawialibyście Państwo nowe nadajniki również w miastach, w których dzielnice stale się rozbudowują i coraz więcej ludzi tam mieszka? Istniejące nadajniki są zapchane i czasami naprawdę trudno korzystać z usług za które płaci się ciężkie pieniądze…przykład: Lublin, dzielnica Ponikwoda, transfer jest chwilami żenująco niski.

  • Niższy niż w Gdańsku na Arkońskiej, która jest tak jakby sercem miasta? LTE w play wyciąga w budynkach na Arkońskiej 6 około 0,02Mbps w dół i 0,01Mbps w górę przy jitter 200ms!

  • Pamiętaj, ze budowa nadajnika to czasem 2 lata. Operatorzy chetnie by je stawiali, ale biurokracja, protesty, zgody….

 3. PIECHCIN KUJAWSKO POMORSKIE BRAK PLAY NIE MA MASZTU I 1 KRESKA ZASIEG ZANIKI W DOMU NAJBLIZSZE MIEJSCOWOSCI PAKOSC NISKI MASZT BTS SLABY ZASIEG SYGNAŁ TAM TEZ POMYSLCIE O INNEJ LOKALIZACJI I KONIECZNIE ZASIEG W PIECHCINIE W POBLIZU DUZA CEMENTOWNIA SPORY RUCH TRANZYTOWY PROBLEM Z KOMUNIKACJA

 4. A co z Wańkowa [powiat Leski] Kiedy będzie Play. Bo korzystamy z Plusa a z Nowym Rokiem ma play wyłączyć?

  • Wszelkie pytania związane z siecią można zadawać na forumplay.pl – w dziale sieć :) Tam najszybciej pojawi się odpowiedź.

 5. Też mam takie samo pytanie i nie tylko ja co będzie odbioru play po Nowym Roku korzystam z tego samego przekaźnika sieci plus Wańkowa

  • Wszelkie pytania związane z siecią można zadawać na forumplay.pl – w dziale sieć :) Tam najszybciej pojawi się odpowiedź.

  • Wszelkie pytania związane z siecią można zadawać na forumplay.pl – w dziale sieć :) Tam najszybciej pojawi się odpowiedź.

  • Lubasz koło Szamotuł. Nadajnik stoi i działa tylko na 3G z minimalną mocą. Miasto ma 7 tyś. mieszkańców a zasięgu LTE sieci Play brak. Jak do 20 grudnia się to nie zmieni przechodzę do innej sieci. Oczywiście żadne kary Wam nie zapłacę bo to Wy nie wywiazujecie się z umowy.

   • Wszelkie pytania związane z siecią można zadawać na forumplay.pl – w dziale sieć :) Tam najszybciej pojawi się odpowiedź.

 6. Posiadam 10 numerów w Play . Czas już je przenieść. Internet w BUKU (63-320) PORAŻKA. W dodatku plusa zaraz nie będzie . Wojnowice obok buku oraz Grodzisk WIELKOPOLSKI. SZKIDA NERWÓW I KASY NA COS CO WOGOLE NIE DZIAŁA. Prędkość 0.5 jak w ciemnogrodzie

 7. Jawornik Polski, województwo podkarpackie, słabiutki zasięg, zaledwie jedna kreska a tak to tylko roaming, na którym prędkość internetu jest dosyć okrojona jak na deklarowane przez telefon lte… Kiedy nastąpi jakakolwiek zmiana w tym temacie?

 8. Niestety coś te Lubelskie jakoś na szarym końcu.. Trasa Krasnobród- Zamość to jakiś koszmar zresztą w Krasnobrodzie na południu uzdrowiska jest marny zasięg 0-1 kreska niestety będziemy czekać do niewiadomo kiedy A tu cyk 28 grudnia nagle trzeba się będzie pożegnać z zasięgiem Plusa

  • Hmm – to tylko NOWE miejscowości, po mapie zasięgu widzę, że Sędziszów jest objęty zasięgiem i to nawet 5G READY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości