Market Play – tu za smartfony płacisz mniej

Kolejny weekend, kolejna porcja tańszych urządzeń w Markecie Play!

Tym razem specjalną zniżką objęliśmy smartfon, smartwatch i router mobilny. Wszystkie urządzenia z Market Play kupicie bez abonamentu!

LG K41s za 549 zł (taniej o 150 zł)

Najtańszym modelem w zestawieniu jest LG K41s, który również wyposażono w poczwórny aparat i wyświetlacz 6,55″. Co więcej spełnia on wojskową normę MIL-STD 810G, która określa odporność urządzenia na wysokie i niskie temperatury, zawilgocenia czy uderzenia. Tak, ta oferta bardzo się Wam spodobała i postanowiliśmy taką samą obniżkę zaprezentować i tym razem.

 

Huawei Watch GT Active za 399 zł (taniej o 100 zł)

Smartwatche Huawei cieszą się dużą popularnością – nie dość, że są rozsądnie wycenione, oferują dużo funkcji to jeszcze bardzo długo działają na baterii – w tym wypadku około 2 tygodni. Znajdziecie tu też świetny wyświetlacz AMOLED a cała konstrukcja jest wodoszczelna.

 

Huawei E5783B za 199 zł (taniej o 100 zł)

Na sam koniec proponujemy także router przenośny – idealny dla każdego, kto wykorzystuje mnóstwo danych lub szuka dedykowanego sprzętu do tworzenia sieci Wi-Fi wypoczywając na urlopie, będąc na działce czy w podróży jako źródło internetu dla wielu urządzeń. Świetnie sprawdzi się obsługując dodatkową kartę SIM do biura w ofercie dla firm, o której pisaliśmy dzisiaj.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty