Kontynuujemy wzrost przychodów i skorygowanej EBITDA – wyniki Q3 2020

Co kwartał prezentujemy swoje wyniki i nie inaczej jest tym razem. Jutro dodatkowo planujemy porozmawiać z dziennikarzami, którzy będą mieli okazję poznać szersze spektrum oraz zadać nam kilka pytań.

Wyniki zawsze najlepiej wyjaśnia i komentuje nasz Prezes Jean Marc Harion:

Ostatni kwartał oznaczał dla nas stopniowy powrót do 'nowej normalności.’ Obserwujemy powrót wyników w naszych punktach sprzedaży detalicznej do poziomu sprzed pandemii. Przychody z użytkowania nadal rosną, podczas gdy przychody z połączeń międzyoperatorskich uległy normalizacji. Sprzedaż towarów jest na zadowalającym poziomie z niewielkim deficytem w stosunku do ubiegłego roku. Podsumowując, wyniki w trzecim kwartale wykazują ciągłą poprawę i są na dobrej drodze do sprostania naszym całorocznych oczekiwaniom.

PLAY działa na pełnych obrotach – wprowadziliśmy nowe oferty mobilne dla klientów kontraktowych i usług przedpłaconych, ulepszyliśmy nasze usługi mobilne i domowe, w tym udostępnioną niedawno usługę szerokopasmowego łącza internetowego, w pełni wspierane przez charakterystyczne dla PLAY kampanie marketingowe.

W kwestii integracji Virgin Mobile podejmujemy zdecydowane kroki naprzód, jesteśmy nadal gotowi na aukcję częstotliwości 5G w paśmie C oraz kontynuujemy prace nad wydzieleniem zorganizowanej części przedsiębiorstwa, która będzie zarządzać naszą pasywną infrastrukturą.

Jeśli chcecie znać dokładne dane dotyczące wyników to zapraszam Was do strony naszego Biura Prasowego oraz Relacji Inwestorskich, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły na ich temat. Najważniejsze dane zebraliśmy też w formie infografiki:

Komentarze

 1. gm_K pisze:

  … i 0 użytkowników kart eSIM. 🙃Raportuj

 2. Adek pisze:

  A przekaźnika dalej nie ma ze względu na protesty lokalnej społeczności :DRaportuj

 3. And pisze:

  Kiedy planowane jest uruchomienie masztu w Stanisławiu Górnym id WAD 7004Raportuj

 4. Grzegorz pisze:

  Mam pytanie czy w związku z tym, że zmienił się właściciel będzie rebranding? Mam na myśli zmiana nazwy sieci PLAY na inną nazwę?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty