Milion klientów Play korzysta z Zapłać z Play!

Nieustannie staramy się ułatwiać życie naszym klientom i dostarczać im rozrywkę, której potrzebują. Zakupy Mobilne funkcjonujące w Play pod nazwą Zapłać z Play lub Zamów z Play umożliwiają płatności za usługi cyfrowe i bilety z wykorzystaniem numeru telefonu i rozwiązania Direct Carrier Billing.

Jest to bardzo wygodne, szybkie i bezpieczne rozwiązanie. Nie trzeba mieć konta w banku czy karty płatniczej. Z kolei wiele osób, które karty posiada nie chce się dzielić jej danymi, aby dokonać płatności w internecie. W naszym rozwiązaniu wystarczy numer telefonu i czterocyfrowy kod z SMS do potwierdzenia transakcji! A w niektórych przepadkach jest jeszcze prościej. Płatność za produkt, który chcemy nabyć jest dopisywana do rachunku za abonament Play albo rozliczana z dostępnych środków na koncie w ofertach na kartę. Zakup jest natychmiast potwierdzany SMSem, który zawiera informacje: co kupiliśmy i za ile wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do sklepu czy aplikacji z związanej z zakupem.

W przeciągu kliku ostatnich lat liczba miejsc, gdzie można Zapłacić z Play rozrosła się bardzo, a wraz z tym liczba klientów korzystająca z tego rozwiązania, których jest już 1 milion! 😊

Obecnie z Play możecie zapłacić w kilkuset miejscach. Bardzo wielu klientów subskrybuje Netflix, YouTube Premium, Apple Music, przestrzenie dyskowe iCloud oraz Google One czy serwisy randkowe jak Badoo czy Tinder. Naszym hitem jest też NBA League Pass! 🏀

Natomiast Zapłać z Play to nie tylko rozrywka 😊

Do rachunku za telefon można doliczyć między innymi opłaty za wyróżnianie ogłoszeń na OLX, serwisy edukacyjne takie jak Squla, Brainly czy naukę języków w aplikacji Busuu.

Kilkadziesiąt tysięcy klientów regularnie korzysta z Zapłać z Play za bilety komunikacji miejskiej i parkingowe w aplikacjach SkyCash i moBilET, które są dostępne w około 150 największych miastach w Polsce. W poprzednim roku klienci Play zyskali również możliwość opłacania przejazdów za autostrady w Polsce w aplikacji Autopay, przejazdy taksówkowe w aplikacji iTaxi, skutery i hulajnogi w aplikacji blinkee.city. Te ostatnie, unikalne na skalę międzynarodową projekty, dostępne są wyłączenie dla klientów Play i zostały docenione przyznaniem prestiżowej nagrody Najlepszego Operatora na ogólnoświatowej branżowej konferencji Global Carrier Billing Summit.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom oferującym naszą metodę płatności jak również zadowolonym klientom korzystającym z tej formy płatności. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować Zapłać z Play, gorąco do to tego zachęcamy. Na naszej stronie www.play.pl/dcb znajdziecie aktualne promocje i najważniejsze miejsca, gdzie można zapłacić z Play.

P.S. Wiele osób nas pyta o płatności Play w miejscach, gdzie nas jeszcze nie ma. Wszystkich możemy zapewnić, iż nieustannie pracujemy nad poszerzeniem zasięgu działania usługi. Na ten rok planujemy kilka ciekawych wdrożeń i coś ekstra dla obecnie korzystających z tej usługi 😊

Komentarze

  1. Nego pisze:

    W prepaid można również płacić za olx. Ale nigdzie o tym oficjalnie nie piszą, albo nie znalazłem. 🤔Raportuj

  2. Rukki pisze:

    No i pięknie. Gratuluję.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty