Nowy sezon Formula 1 w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Już dzisiaj o godzinie 17:00 startuje pierwszy wyścig nowego sezonu królowej sportów motorowych – Formuły 1.

Najszybsze bolidy, najlepsi kierowcy, najlepsze zespoły i największe emocje. To wszystko czeka na nas na kanałach Eleven Sports. Dodatkowo stacja przygotowała dla nas specjalistyczne programy w formie studia przed i po sesjach treningowych, kwalifikacyjnych i wyścigach oraz dedykowanych magazynów ElevenF1.

A najlepszy naszym zdaniem sposób na oglądanie Eleven Sports to wybranie pakietu SPORT w PLAY NOW i PLAY NOW TV. Jego koszt to jedyne 15 zł miesięcznie (a pierwsze 30 dni jest bezpłatne). Dodatkowo na naszym PLAY NOW TV BOX pakiet zawiera też kanał Eleven Sports 1 4K, który (jak sama nazwa wskazuje) oferuje wybrane transmisje w jakości 4K, w tym oczywiście sam wyścig.

Jak oglądać wyścigi Formuły 1 w sezonie 2021 w PLAY NOW i PLAY NOW TV?

  • Na dekoderze PLAY NOW TV BOX
  • Przez serwis www.playnow.pl
  • Dzięki aplikacji PLAY NOW na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS i iPadOS
  • Korzystając z aplikacji na telewizorach i przystawkach/dekoderach na platformach SmartTV: AndroidTV, Tizen (Samsung) oraz webOS (LG)
  • Rzucając obraz z aplikacji na smartfony i tablety na większy ekran dzięki technologiom Google Cast (Chromecast) oraz AirPlay

Wszystkie niezbędne informacje oraz możliwość zakupu znajdziecie na naszych stronach poświęconym PLAY NOW oraz PLAY NOW TV (czyli ofercie z dekoderem TV BOX).

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty