Wdrażamy usługę mojeID

Od dzisiaj nasi klienci mogą korzystać z usługi mojeID podczas zawierania czy przedłużania umów abonamentowych przez internet. Dzięki temu posiadacze kont w wybranych bankach mogą potwierdzić swoją tożsamość przez co zarządzanie swoimi usługami będzie łatwiejsze i bardziej komfortowe.

To wszystko! Proces po stronie klienta jest bardzo prosty i intuicyjny z jednoczesnym zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa.

Chyba najlepiej będzie jak ten wpis zakończę cytatami przedstawicieli Play i KIR, które rzucają więcej światła na usługę i pojawiły się także w naszym komunikacie prasowym:

– Nieustannie wdrażamy rozwiązania, które pozwolą klientom Play zrealizować swoje potrzeby w prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Bezpieczeństwo oraz wygoda naszych klientów są dla nas priorytetem. Wprowadzenie mojeID właśnie temu służy. To kolejny, bardzo istotny etap digitalizowania naszych usług i procesów.

Maciej Żyto, Dyrektor Digital Marketingu w Play.

– Funkcjonujemy w rzeczywistości, w której kluczowe staje się zapewnienie zdalnego dostępu do usług online. Rynek stale poszukuje rozwiązań ułatwiających korzystanie z usług świadczonych w ten sposób. Kolejne zrealizowane wdrożenie potwierdza, że mojeID efektywnie wspiera modele biznesowe organizacji, które dynamicznie rozwijają się w świecie cyfrowym. Nasi partnerzy doceniają bezpieczeństwo i wygodę użytkownika, którą dostarczamy ich klientom. Bardzo cieszymy się z dołączenia klientów Play do rosnącego grona użytkowników mojeID.

Piotr Wichowski, dyrektor Linii biznesowej usługi identyfikacji z KIR.

Komentarze

 1. rejestracja pisze:

  A czy jest szansa, że w przyszłości usługa będzie służyć do rejestracji kart prepaid?Raportuj

 2. Rukki pisze:

  Można prosić o listę tych wybranych banków?Raportuj

 3. macq pisze:

  Dyrektor Digital Marketingu :/
  dyrektor Linii biznesowej usługi identyfikacji z KIR :O
  Szkoda, że tylko 2 dyrektorów się wypowiedziało…
  Ilu ich tam macie?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty