Nowa generacja Play360

Nasze Play360 to kompleksowe rozwiązanie dla poszukujących pewnego „parasola” usług dla ich telefonu 😉 Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja, która zmienia naprawdę sporo!

Nowa generacja tej usługi składa się z 4 filarów:

Naprawa telefonu

To zdecydowanie Wasz ulubiony element Play360, dlatego postanowiliśmy dodatkowo zwiększyć jego atrakcyjność! W nowej usłudze zwiększyliśmy roczny limit kosztów napraw do 1200 zł (a aż do 2800 zł w wersji MAX) oraz rozszerzyliśmy zakres napraw w wersji podstawowej także o baterię i gniazdo ładowania, za to w wersji MAX naprawie podlega też gniazdo karty SIM i głośnik czy nawet cały telefon po zatopieniu!

Pamiętajcie, że naprawy możecie dokonać bez wychodzenia z domu, a liczba napraw w ciągu roku nie jest limitowana! Od teraz możecie także zmienić telefon objęty ochroną w dowolnym momencie trwania umowy, a zrobicie to łatwo w aplikacji Play24! Dzięki temu zapewniamy jeszcze większą elastyczność tego rozwiązania.

Czytelnia w Play: ebooki i audiobooki by Legimi

W pakiecie proponujemy też Legimi, gdzie do ebooków jako nowość dodajemy także audiobooki! To 75 tysięcy tytułów dostępnych bez limitu! Znajdziecie tam nawet gorące nowości i największe bestsellery, a czytać (i słuchać) możecie nawet na 4 różnych urządzeniach, wśród których są oczywiście smartfon, tablet czy komputer, ale i kompatybilne czytniki. Warto podkreślić unikatowość synchrobooków® w aplikacji, umożliwiające naprzemienne czytanie i słuchanie książek. Książki możecie pobrać do trybu offline i korzystać z nich nawet bez dostępu sieci!

Nawigacja w Play

„Nawigacja w dodatkowym pakiecie? Przecież na rynku są darmowe rozwiązania…” Zgadza się, ale nie mają one takich funkcji, jakie proponuje nasza usługa. Po pierwsze korzystanie z niej nie pobiera transferu z pakietu. Zyskujecie też dokładne informacje o: drogowych remontach i objazdach czy nowo otwartych odcinkach dróg. Nawigacja Play oferuje też ostrzeżenia: CB, od samych kierowców czy z dodatkowych źródeł. Jeżdżący naprawdę dużo docenią także asystenta pasa ruchuoptymalizację tras wielopunktowych czy dedykowaną infolinię. Pamiętamy też o bezpieczeństwie i dlatego w aplikacji można ustawić spersonalizowany komunikat „zwolnij”.

Priorytetowe połączenie z konsultantem

Wiemy dokładnie, jak ważne jest połączenie z obsługą. Dodatkowym bonusem w Play360 jest priorytetowe połączenie z konsultantem na naszej infolinii. Na szczęście w tym obszarze spisujemy się wzorowo, ale przy wyższym obłożeniu to właśnie osoby z aktywną usługą dodzwonią się przed kolejką.

Wartość tych usług to 70 zł – wybierając Play360 oferujemy je od 20 zł miesięcznie.

Przygotowaliśmy dwa warianty naszej usługi:

I tutaj kolejna nowość! Play360 można kupić od teraz nie tylko przy podpisaniu umowy, ale i w trakcie jej trwania – w aplikacji Play24:

Czy warto? Naszym zdaniem jak najbardziej 😉 Najlepiej zapytać osób, które z rozwiązania korzystają lub sprawdzić samemu. Więcej informacji o Play360 znajdziecie na naszej stronie poświęconej tej usłudze 👌

Komentarze

 1. 360 pisze:

  Priorytetowe połączenie z konsultantem… oczywiście mimo posiadania Play360 płatne zgodne z cennikiem taryfy?Raportuj

 2. Nygooz pisze:

  W jaki sposób mogę przełączyć podstawowa usługę na wersję Max?Raportuj

 3. Nygooz pisze:

  A w jaki sposób można zmienić standardowy plan na wersję Max? W apce nie widzę takiej opcjiRaportuj

 4. Qba pisze:

  A co w przypadku kiedy umowę mam do listopada 2022 a Play360 zawieram na 24 miesiące? Czy umowa na Play360 konczy się w tym samym terminie co umowa główna? W Regulaminie nie ma infomacji co w takim przypadku…Raportuj

 5. P360MAX pisze:

  CZY PŁYTA GŁOWNA PODLEGA BEZPŁATNEJ WYMIANIE JESLI ZOSTALA USZKODZONA WRAZ Z WYSWIETLACZEM?Raportuj

 6. Ona pisze:

  Witam korzystam już z Legimi w ramach tej usługi na telefonie, jak uruchomić ją teraz na czytniku?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty