Oglądaj kanały i bibliotekę AXN w PLAY NOW i PLAY NOW TV bez dodatkowych opłat

W naszej telewizji kanały AXN, AXN White i AXN Black są dostępne w pakiecie EXTRA. Jeśli zastanawiacie się, czy warto z niego skorzystać to mamy dla Was coś na zachętę – od dzisiaj do 17 października możecie oglądać te 3 wypełnione akcją, kryminałem i dramatem kanały w ramach otwartego okna. Promocja jest aktywowana automatycznie dla każdego klienta PLAY NOW oraz PLAY NOW TV (z dekoderem TV BOX). Oprócz kanałów będzie można także oglądać bibliotekę AXN NOW w PLAY NOW!

A co warto obejrzeć korzystając z otwartego okna? Na pewno w oczy rzuca się serial Układ:

Polecamy też film O psie, który wrócił do domu – to wzruszająca opowieść o psie o imieniu Bella. Bohaterka wyrusza w długą podróż, by odnaleźć swojego właściciela, którego kocha. Zanim uda jej się wrócić do domu, czeka ją mnóstwo niezwykłych przygód. Na swej drodze spotka wielu nowych przyjaciół, których życie odmieni na zawsze. Premiera w sobotę 16 października o godz. 17.50 w AXN.

Trzecią z ciekawych produkcji jest serial Agenci NCIS: Los Angeles (a dokładniej jego 12 sezon), który opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Agenci specjalni G. Callen i Sam Hanna (w tych rolach Chris O’Donnel i LL Cool J) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (w tej roli Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (Renée Felice Smith). W 12. Sezonie serialu zobaczymy gościnnie polskie gwiazdy, Izabellę Miko i Weronikę Rosati. Odcinki można oglądać w soboty i niedziele po 17:00 w ANX Black.

Otwarte okno potrwa do niedzieli, 17 października – po tym czasie osoby, które będą chciały dalej oglądać kanały i bibliotekę wideo AXN zapraszamy do zakupu pakietu EXTRA. Przez pierwsze 30 dni jest on bezpłatny, a po tym czasie miesięczna opłata to 20 zł. Można też wybrać PLAY NOW TV z Pakietem Rozszerzonym, gdzie pakiet EXTRA jest zawarty w cenie abonamentu.

Szczegóły na stronach dotyczących PLAY NOW (z abonamentem głosowym) i PLAY NOW TV (z dekoderem TV BOX).

Komentarze

  1. Janek pisze:

    Szkoda że nie można nagrywać kanałów AXN i cofać audycje o 7 dni do tyłuRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty