Otwarte okno pakietu Extra w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Ponad 30 dodatkowych kanałów bez dodatkowych opłat czeka na wszystkich użytkowników naszych usług telewizyjnych – PLAY NOW oraz PLAY NOW TV z nowoczesnym dekoderem TV BOX. Już można cieszyć się z takich produkcji, jak:

  • „Top Gear” – nowe odcinki na kanale BBC Brit
  • „Limetown” – na kanale SCI FI
  • „Spider-Man: Daleko od domu” – AXN (11 grudnia)
  • „Sin City – Miasto grzechu” – 13 Ulica (25 grudnia)

Do tego polecamy między innymi zainteresowanie się produkcjami dostępnymi na Crime+Investigation Polsat, HISTORY2, BBC Earth, Extreme Channel, Ginx eSports TV, Motowizja czy MTV Live HD. Więcej naszych rekomendacji znajdziecie w grudniowym wpisie o najlepszych filmach, serialach i programach dostępnych w PLAY NOW i PLAY NOW TV.

Darmowy dostęp do pakietu Extra w usługach PLAY NOW i PLAY NOW TV już został aktywowany i będzie obowiązywał do 9 stycznia 2022 roku. Osoby, które będą chciały dalej oglądać kanały zawarte w tym pakiecie, będą mogły go samodzielnie aktywować – pierwsze 30 dni jest darmowe, po tym okresie cena to 20 zł miesięcznie, bez zobowiązań.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty