Telewizja, internet i sportowe emocje w Play już od 50 zł miesięcznie

Przygotowaliśmy naprawdę ciekawą promocję dla wszystkich szukających idealnego rozwiązania do domu. Co najważniejsze nasza propozycja jest bardzo tania – łączy w sobie kilka usług, a miesięczna opłata zaczyna się już od 50 zł miesięcznie. W jej skład wchodzi:

Telewizja PLAY NOW TV

wraz z nowoczesnym dekoderem PLAY NOW TV BOX obsługującym treści 4K, HDR i umożliwiający sterowanie głosowe. W zależności od wybranego pakietu do dyspozycji przekazujemy ponad 50 lub ponad 100 kanałów, na których każdy znajdzie coś dla siebie.

Internet PLAY (stacjonarny lub bezprzewodowy)

wraz z routerem Wi-Fi. Zarówno w opcji stacjonarnej jak i bezprzewodowej warto dobrać odpowiednią prędkość bądź pulę GB do wykorzystania. Nie wiesz, na jaką się zdecydować? Chętnie podpowie nasz nowy pomocnik – pies Blobik 🙂

CANAL+ online

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. W ramach promocji klienci PLAY otrzymają dostęp do paczki CANAL+, która gwarantuje dostęp do szerokiego wachlarza seriali i filmów z Polski i ze świata, produkcji od największych wytwórni filmowych (m.in. FOX, Warner Bros, DreamWorks, Disney, Universal), hitów kinowych, oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. Planeta Singli, The Office PL, Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk) oraz najlepszych wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów tenisowych cyklu WTA Tour.

Decydując się na opisywaną ofertę można liczyć aż na 6 miesięcy dostępu do usługi.

Viaplay

Najnowszy na polskim rynku serwis streamingowy Viaplay przyciągnął do siebie wielu widzów sportowymi emocjami, które zapewniają transmisje na żywo z meczy piłkarskich niemieckiej Bundesligi, gal KSW, rozgrywek UEFA Europa League, UEFA Conference League czy najlepszej hokejowej ligi świata – NHL i wiele więcej. Serwis oprócz sportowych wydarzeń gwarantuje dostęp do oryginalnych seriali Viaplay m.in. Kin czy The Box, hollywoodzkich hitów filmowych oraz ulubionych programów dla dzieci. Jednego można być pewnym – emocji nie zabraknie.

W tej ofercie zyskuje się aż 24 miesiące dostępu do usługi.

Wszelkie szczegóły znajdziecie też na naszej stronie play.pl 💪

Komentarze

  1. Maciey pisze:

    A kiedy wreszcie będę miał aktualizację w tym nowoczesnym dekoderze PLAY NOW TV BOX ??Raportuj

  2. Krzysztof pisze:

    Aktualizacja jest potrzebna szczególnie dla DBT-2 HEVC.Kanały naziemne trzeba szukać w aplikacji systemowej.Nie wszyscy o tym widzą.Skanowanie nie wyszukuje nawet niektórych kanałów jakie powinny być widoczne na stronie głównej.Starszy box z tym dawał radę.Dlatego proszę ogarnięcie problem .Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty