Serialowy maraton z doktorami w Viaplay i specjalny QUIZ dla Was!

Wielkanocny weekend może być dobrym czasem na maraton medyczny z najpopularniejszymi doktorami – wśród propozycji seriale takie jak 'New Amsterdam’ lub ‘Chicago Med’. Sprawdź wszystkie sezony ‘The Good Doctor’ oraz nie przegap premiery V sezonu w serwisie Viaplay! Nie masz recepty na wieczór pełen emocji? Dawka miłości, zwrotów akcji i szczęśliwych zakończeń już czeka…

New Amsterdam sezony I – III

Ten wyjątkowy dramat medyczny śledzi losy błyskotliwego i czarującego doktora Maxa Goodwina. Max jest nowym dyrektorem medycznego szpitala, którego celem jest rozprawienie się z biurokracją i zapewnienie ponadprzeciętnej opieki. Nie przyjmując „nie” za odpowiedź, dr Goodwin musi przełamać status quo i udowodnić, że nie cofnie się przed niczym, aby tchnąć nowe życie w ten niedostatecznie obsadzony, niedofinansowany i niedoceniany szpital. Jednak jedyny taki na świecie, który może leczyć pod jednym dachem pacjentów z wirusem Ebola, więźniów z Rikers i prezydenta Stanów Zjednoczonych – oraz  przywrócić mu chwałę, dzięki której stał się sławny…

Chicago Med sezony I – II

Emocjonujące kulisy codziennej pracy w popularnym szpitalu w Chicago. Serial ukazuje życie i pracę dzielnego zespołu lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego wśród szpitalnego chaosu.

The Good Doctor sezony I – Vpremiera sezonu V 17.04

Dr Shaun Murphy, młody mężczyzna z autyzmem zostaje przyjęty na oddział chirurgiczny prestiżowego szpitala. Jednak, pojawia się pytanie… Czy osoba, która nie ma zdolności nawiązywania relacji z ludźmi, może rzeczywiście ratować im życie?

 

Skoro już wiecie, jakie medyczne seriale warto nadrobić w Viaplay to koniecznie rozwiążcie specjalny QUIZ na ich temat! Dzięki niemu przekonacie się jak dobrze znacie te wyjątkowe produkcje. Najłatwiej traficie do niego klikając poniższy link:

QUIZ o medycznych serialach w Viaplay

Masz ochotę na więcej? Aktywuj dostęp do Viaplay przez 30 dni za darmo w Play. Zyskaj dostęp do międzynarodowych filmów, seriali, produkcji dla dzieci oraz sportu na żywo. A po obejrzeniu maratonu skonsultuj się z przyjacielem lub innym fanem medycznych seriali!

W ofertach abonamentowych można aktywować usługę w Play24 lub na swoim TV BOXie i pierwsze 30 dni oglądać za darmo, potem 34 zł miesięcznie. Zachęcamy też do naszych obecnych ofert PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX, gdzie Viaplay otrzymuje się w atrakcyjnych pakietach w cenie abonamentu. Sprawdź TUTAJ!

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty