Oglądaj „Tytani KSW” przed starciem tytanów Khalidov vs Pudzianowski na żywo! Tylko w Viaplay!

Nowy dokument Viaplay przybliża widzom dwóch najpopularniejszych zawodników MMA – Mameda Khalidowa i Mariusza Pudzianowskiego podczas przygotowań do grudniowej gali KSW.  W trzyodcinkowym dokumencie zobaczymy również wschodzącą gwiazdę KSW – Mariana Ziółkowskiego. Mordercze treningi, dieta, która ma doprowadzić do wymarzonej wagi, wsparcie rodziny i przyjaciół. Minuty przed walką w szatni, szaleństwo na trybunach, rany po walce (a może nawet wizyta w szpitalu). To wszystko zobaczycie w najnowszym filmie dokumentalnym wyłącznie na Viaplay.

Tytani KSW” to ekskluzywny dostęp do zawodników i wszystkich obiektów gali KSW.

Tytani KSW” to też wspaniały dodatek i wprowadzenie do emocjonującego widowiska – grudniowej gali KSW 77. Premiera kolejnego odcinka odbędzie się 13 grudnia, a odcinka finałowego – 26 grudnia.

Gala KSW 77 i starcie tytanów Khalidov vs Pudzianowski

Transmisja na żywo tylko w Viaplay!

To już ostatnia w tym roku gala KSW i zdecydowanie najlepsza karta walk, podczas której zobaczymy starcie tytanów – Khalidov kontra Pudzianowski. Gala odbędzie się w Gliwicach, a transmisja na żywo w Viaplay rozpocznie się już o godzinie 19:00.

Mamed Khalidov w MMA startuje od 2004 roku i od tamtej pory buduje status ikony tej dyscypliny sportowej. Pozostaje niepokonany od 2010 roku. Tym razem zmierzy się z  Mariuszem Pudzianowskim, który po zakończeniu kariery Strongmana, rozpoczął treningi MMA. Zadebiutował w 2009 roku. To właśnie wtedy odniósł swoje pierwsze zwycięstwo pokonując Marcina Najmana. Od tamtej pory jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce.

Podczas wieczoru zobaczymy również walkę pomiędzy Sebastianem Przybyszem a Jakubem Wikłaczem, będziemy również świadkami starcia Ibragima Chuzhigaeva vs Ivanem Erslanem. A to nie koniec emocji, które przeżyjemy podczas tego wieczoru na żywo w Viaplay.

 

Nie przegap i oglądaj już dziś serial „Tytani KSW”. Włącz dostęp do Viaplay w Play24 lub na swoim TV BOXie i pierwsze 30 dni oglądaj za darmo, potem 34 zł miesięcznie. Zachęcamy też do sprawdzenia ofert telewizyjnych PLAY NOW z dekoderem TV BOX, w których Viaplay jest w cenie abonamentu!

Oglądaj KSW, Bundesligę, UEFA Ligę Europy lub UEFA Ligę Konferencji! Zyskaj również dostęp do bogatej biblioteki seriali, filmów oraz produkcji dla dzieci.

Komentarze

  1. My-mobile.pl pisze:

    Nigdy nie testowalem Viaplay, warto?Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty