Weekendowe propozycje z Wypożyczalni PLAY NOW #1

Jeśli korzystasz z PLAY NOW to pewnie także wiesz, że w ramach naszej usługi masz też dostęp do Wypożyczalni. To spory katalog filmowych propozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie 😉 Możesz wypożyczyć wybraną przez siebie produkcję i w ciągu 48 godzin możesz obejrzeć ją w gronie rodziny, znajomych czy samemu. Regularnie informujemy też o różnych promocjach, które organizujemy – coś mi mówi, że najbliższa okazja do obejrzenia romantycznych filmów już w lutym 👌

Nadchodzący weekend to świetna okazja, aby rzucić okiem na kilka tytułów dostępnych właśnie w naszej Wypożyczalni. Co polecamy na nadchodzący dwudzionek?

Kapitan Philips

 

Zaczynamy od wysoko ocenianej produkcji z Tomem Hanksem w roli tytułowej. Film opisuje poczynania kapitana kontenerowca, który w 2009 roku został porwany przez somalijskich piratów dla okupu. Jak nieuzbrojona ekipa statku poradzi sobie w starciu z czwórką przeciwników? Produkcja trzyma w napięciu i pokazuje cechy prawdziwego lidera.

 

Co się stanie, gdy światowej klasy ochroniarz otrzyma zadanie zapewnienia bezpieczeństwa zawodowemu zabójcy? Na pewno w wykonaniu Ryana Reynoldsa i Samuela L. Jacksona będzie to śmiertelnie zabawne połączenie! Lekka komedia o nieco ciemniejszym poczuciu humoru z widowiskowymi wybuchami, wystrzałami, pościgami i scenami walki. Polecam jako lekki film na rozluźnienie po stresującym tygodniu.

Boże Ciało

 

W Wypożyczalni PLAY NOW mamy także sporo polskich filmów – Boże Ciało to jeden z moich ulubionych i dlatego znalazł się w tym zestawieniu. Główny bohater jest bardzo uduchowiony i ma udać się z zakładu poprawczego do pracy w zakładzie stolarskim w małej miejscowości na południu Polski. Postanowił jednak przed tym odwiedzić pobliski kościół, aby się pomodlić. Tam nadarzyła się okazja, aby podać się za księdza, który miałby pomóc proboszczowi w wykonywaniu posługi. Jego podejście do odprawiania mszy jest jednak dość awangardowe, co nie wszystkim mieszkańcom się podoba. Do tego dochodzą duchy przeszłości, które nie dadzą o sobie zapomnieć.

PS: Na urządzeniach z iOS i iPadOS możecie oglądać materiały wypożyczone na przykład przez portal na stronie www.playnow.pl czy przez PLAY NOW TV BOX.

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty