Wyniki Grupy Play w 2022 roku: znakomite wyniki biznesowe i finansowe!

Udostępnij

Dziś są nasze 16 urodziny! 🎉 Ale dzisiaj również publikujemy nasze wyniki za cały 2022 rok. Pełny komunikat prasowy znajdziecie pod koniec wpisu 🙂

Jak zwykle w tym przypadku głos zajmie Jean Marc Harion, Prezes Grupy Play, który podsumował ostatnie miesiące:

2022 rok był rokiem transformacji i przełomu zarówno dla Play, jak i dla polskiego rynku. Dzięki zmieniającemu reguły gry przejęciu UPC Polska i rekordowo szybkiej integracji, oferujemy klientom pełną gamę usług mobilnych, stacjonarnego internetu i cyfrowej rozrywki oraz rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorstw. Nasze wyniki za czwarty kwartał i cały rok 2022 są dowodem naszej niezawodności: pomimo trudnych warunków makroekonomicznych pozyskaliśmy ponad 1,5 miliona nowych klientów i przekroczyliśmy próg 17 milionów klientów mobilnych. Ten wyjątkowy wynik jest efektem wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów zarówno z doskonałej jakości naszej sieci mobilnej i stacjonarnej, do czego przyczyniły się nasze nieustanne inwestycje, jak i podejścia marketingowego, które polega na zapewnieniu klientom wolności wyboru przy najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie byłoby to możliwe bez wyjątkowych pracowników PLAY i UPC, którzy odpowiedzialnie, jako jeden zespół, pomagają ukraińskim obywatelom uciekającym przed wojną, dbają o naszych klientów, czy też podejmują działania w celu zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa naszych usług. Obchodząc 16-lecie działalności na rynku, z optymizmem i ekscytacją patrzymy w przyszłość, ponieważ chcemy zapewniać klientom w Polsce jeszcze większą wolność wyboru usług mobilnych, internetu stacjonarnego i cyfrowej rozrywki.

A żeby te liczby pokazać przygotowaliśmy infografikę z najważniejszymi danymi:

Chętnych do zapoznania się z całością zapraszam do poniższego załącznika z komunikatem prasowym, który wysłaliśmy do mediów:

Wyniki Grupy Play w 2022 roku – komunikat prasowy

Dziękujemy i świętujemy! 💪🎉

Zobacz więcej

16 KOMENTARZE

  • są takie miejsca na Podkarpaciu przykładowo Wólka Podleśna (gm. Trzebownisko) gdzie całkowity brak zasięgu PLAY na całym terenie dobrze, że jest Roaming Orange full LTE+ i LTE gdzie bez lejka LTE chodzi a Play dalej drogi ledwie być może złapie 3G z Jasionki i nic nie działa internet 0.79 mb w porównaniu do Orange gdzie jest 56 mb i T-Mobile wspólny nadajnik a Wy nic nie robicie

   jeżeli roaming zniknie Orange to będzie tragedia bo są dalej miejsca gdzie Orange i T-Mobile mają wspólne nadajniki inni brak Plus i Wy nie tylko roaming trzeba jeździć nie siedzieć Krzysztof i mówić jaki piękny Wasz zasięg.

   • Jeśli zasięg w Twojej okolicy nie jest wystarczający, a dysponujesz działką lub obiektem, gdzie moglibyśmy postawić nadajniki to polecam zgłosić się na budujemy.play.pl 🙂

    • Ale ty kwestii działek obiektów domów itp.

     ludzi do nadajników nie przekonasz a tam tak wąsko tak że nie ma gdzie nawet sądzę że zasięg roamingu LTE Orange pozostanie oraz może 5G dacie w roamingu Orange dlaczego nie ma?

     • Intensywnie inwestujemy w naszą sieć, która jest obecnie najnowocześniejszą w Polsce i drugą co do wielkości. W związku z tym odpowiednio dostosowujemy nasze podejście do roamingu krajowego, ale jesteśmy też pragmatyczni. Współpraca z Orange w zakresie roamingu krajowego jest korzystna dla klientów, ponieważ zapewnia im dodatkowy dostęp, ale jest jedynie dodatkiem do bardzo dobrego zasięgu własnego sieci Play.

 1. Byłem kiedyś u was i znów wróciłem … po 4 latach siedzenia z numerem u pomarańczy gratuluje:) rozwineliście sie czy to pod wzgledem zasięgu gdzie jeszcze 4 lata temu Play nie obejmował mnie zasięgiem :)

 2. „znakomite wyniki biznesowe i finansowe!”
  jak się rżnie klientów na jakości to i wyniki będą dobre, gratuluje!

  • A nie wystarczy proponować im korzystnych ofert? Bo właśnie to jest naszą receptą na sukces 😉

   • Korzystna oferta i Play? Kiedyś tak było – teraz jedynie standardowa cena minuty połączenia i sms jest taka sama jak na początku. Obecne oferty są korzystne tylko dla Play.

    • Teraz dzięki nam niemal wszyscy korzystają z atrakcyjnych cenowo pakietów no-limit. To chyba niezła zmiana, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości