Mocne wyniki biznesowe i finansowe Grupy Play po 1 kwartale 2023

Dzisiaj opublikowaliśmy nasze wyniki za 1 kwartał bieżącego roku. Z pełnym komunikatem możecie zapoznać się na stronie naszego Biura Prasowego, a tutaj przygotowaliśmy dosłownie najważniejszą pigułkę wiedzy na ten temat. Na pierwszy ogień infografika, na której znajdują się wszystkie kluczowe dane:

A całość podsumowuje Jean Marc Harion, Prezes Grupy Play:

W pierwszym kwartale 2023 roku nasza determinacja, elastyczność i odporność znalazły odzwierciedlenie w niezwykle mocnych wynikach finansowych i dalszym rozwoju Grupy Play. Decyzja o udostępnieniu naszej infrastruktury stacjonarnej w otwartym modelu, we współpracy z InfraVia, za pośrednictwem spółki zależnej  Polski Światłowód Otwarty jest przełomową inicjatywą mającą na celu przyspieszenie cyfryzacji Polski i zapewnienie wszystkim klientom wolności wyboru. Jestem dumny z osiągnięć połączonych zespołów Play, UPC i 3S, które pozwalają w dalszym ciągu umacniać naszą pozycję lidera z korzyścią dla polskich konsumentów oraz zapewniać im superszybkie usługi telekomunikacyjne, niezbędne w ich codziennym życiu.

Komentarze

  1. Orzech pisze:

    Playu, kiedy wreszcie zerwiesz ten roaming krajowy z Orange? Przecież na pewno sporo kasy im musicie płacić. Wasza sieć jest już wystarczająco rozbudowana, żeby w końcu przestawić się tylko na własne nadajniki. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że przy automatycznym wyborze sieci czasami wskakuje telefon na Orange, mimo że zasięg Play jest w danym miejscu lepszy.Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty