Nowa odsłona Smart Days ze smartfonami Samsung Galaxy i realme

Dobrze znacie nasze Smart Days – to wyjątkowe dni, kiedy promujemy wybrane smartfony. Dzięki temu możecie je kupić w atrakcyjnych cenach!

Tym razem postanowiliśmy tą akcją objąć telefony Samsung Galaxy oraz realme – ich cena względem ofert bez abonamentu jest niższa nawet do 1300 zł! Nowa odsłona przeznaczona jest dla wszystkich klientów wybierających oferty indywidualną jak i dla firm. Możecie z niej skorzystać zarówno przenosząc numer od innego operatora, podpisując umowę na nowy numer czy przedłużając obecną 👌

A jakie telefony szczególnie polecamy?

Do Waszej dyspozycji oddajemy całą serię Samsung Galaxy S23 (wraz z modelem Ultra), modele Galaxy S22 5G, Galaxy S21 FE 5G oraz najbardziej ekscytujące urządzenia składane: Galaxy Z Fold4 5G oraz Galaxy Z Flip4 5G. Do tego Galaxy A54 5G oraz realme C55.

Najważniejsze są jednak obniżone ceny, wybraliśmy dla Was 3 przykłady – porównujemy je w ramach akcji Smart Days do cen urządzeń bez abonamentu:

  • Samsung Galaxy S23 Ultra 5G do 1300 zł taniej
  • Samsung Galaxy S22 5G do 700 zł taniej
  • Samsung Galaxy S21 FE 5G do 700 zł taniej

Ale to jeszcze nie wszystko! Kupując smartfon Samsung z rodziny Galaxy S23 można otrzymać nawet do 700 zł zwrotu na przedpłaconej karcie Visa w Portfelu Google! Łącząc obie promocje możecie zaoszczędzić jeszcze więcej!

Szczegóły jak zwykle na naszej stronie play.pl – sprawdź 💪

Jeszcze nie ma komentarzy pod tym artykułem. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty