Aż 150 GB za jedyne 25 zł – dla każdego!

Udostępnij

Ruszamy z bardzo dobrą promocją dla wszystkich, którzy potrzebują sporej dawki danych za bardzo rozsądną cenę. Mam wrażenie, że tą ofertą powinny się zainteresować wszystkie osoby, które mają na przykład tablet czy laptop ze złączem na kartę SIM czy też te, które wyjeżdżają weekendowo na działkę rekreacyjną czy inny domek i chcą zapewnić sieć sobie i wszystkim urządzeniom na miejscu. Dlatego teraz proponujemy wszystkim aż…

150 GB za 25 zł!

To nasz internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju, a po wykorzystaniu pakietu danych z pełną prędkością można nadal korzystać z internetu z ograniczoną prędkością, a kwota abonamentu jest wyrażona po rabatach.

 

Potrzebujesz do tego routera Wi-Fi? Super się składa! Mamy też super opcję, gdzie wraz z abonamentem możesz zdecydować się na router TCL Link Zone w cenie 249 zł (zamiast 299 zł bez umowy). Oczywiście tę kwotę rozłożymy na raty 0%, a opłata za urządzenie i usługę znajdzie się na jednej fakturze dla wygody płatności.

Brzmi dobrze? Zapraszamy na play.pl, gdzie dowiecie się o wszystkich szczegółach naszej oferty! Udanych zakupów 💪

Zobacz więcej

15 KOMENTARZE

 1. Jak umowa na 24 MSC to dziękuję serdecznie za to . nie chcę się wiązać umowami na tak długo w wynajętym mieszkaniu .

 2. Cześć,
  chciałbym się dowiedzieć jak z sytuacją gdy jednak te 150GB okaże się niewystarczalne. Czy jest możliwość dokupienia pakietów aby korzystać nadal z pełną prędkością? Jeśli tak to jakie są te pakiety?
  I czy w trakcie trwania umowy jest możliwość poniesienia pakietu?

 3. Czy jeżeli ktoś ma internet na kartę w Play to też może przejść na ten abonament za 25 zł czy dotyczy to tylko klientów, którzy już mają inną umowę na abonament w Play? I czy przy przeniesieniu numeru z innej sieci jest 25 czy 45 zł? Regulamin zawiera tylko informacje jak z tego skorzystać, ale nie precyzuje nigdzie kto może skorzystać z opcji 25 zł. A na stronie play jest informacja, że dla nowych 45 zł. Tylko kto jest nowy w rozumieniu tej promocji?

 4. Nie wiem czy ktoś widzi plusy w umowie na 150gb przy kilku ofertach na kartę, gdzie oprócz 100-400gb jest jeszcze nolimit.

 5. Panie Krzysiu a może warto byłoby przywrócić promocję 100 GB internetu za 20 zł w Play Mix począwszy od Play Mix elastyczny skończywszy na nowych Miksach Myślę że była to fajna promocja bo za 20 zł dostawaliśmy 100 GB Internetu z lejkiem i myślę że każdy kto chciałby skorzystać z takiej oferty byłby zadowolony Tym bardziej że kiedyś Już mieliście taką ofertę w miksie więc co za problem przywrócić ją i tak w obecnej chwili za Mix placimy 50 zł czy nawet 80 zł więc nawet gdyby ktoś chciał skorzystać z oferty 100 GB za 20 zł to czemu nie https://gsmonline.pl/artykuly/play-nielimitowane-lte-mix-jak-aktywowac

 6. „dla klientow play” a diabel tkwi w regulaminie, marketingowy blef
  jak mam internet swiatlowodowy z play to juz nie jestem klientem play?

 7. Panie Krzysztofie jak to jest naprawdę proszę mi powiedzieć z mechanizmen priorytezacji sieci 3G/LTE/5G w Play ?
  Już kilka osób zwraca się do mnie z pytaniem dlaczego po 3 miesiącach od podpisania umowy prędkość stale spada do 10Mb/s a taka nowa simka sobie hula ładnie 150Mb/s czy to normalne i legalne ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości