W Play mamy już ponad 11 800 stacji bazowych

Udostępnij

W kwietniu uruchomiliśmy 45 nowych stacji bazowych. Wiele z nich powstało w mniejszych miejscowościach lub na terenach wiejskich.

Rozwijając naszą sieć zwracamy uwagę na bardzo wiele aspektów, m.in. jej obciążenie, uwarunkowania terenu czy dostosowanie lokalizacji do siatki już istniejących stacji. W efekcie z naszymi inwestycjami docieramy także do miejsc, gdzie do tej pory był bardzo słaby zasięg lub nawet go nie było.

Pokazują to lokalizacje nowouruchomionych obiektów w kwietniu, gdzie oddaliśmy stacje m.in. we wsiach Chmielno (woj. pomorskie), Spiczyn (woj. lubelskie), Bargłów Kościelny (woj. podlaskie), Kobiór (woj. śląskie), Granowo (woj. wielkopolskie), Krośnice (woj. dolnośląskie) czy Haczów (woj. podkarpackie).

Mieszkańcy i turyści z pewnością ucieszą się także z naszych nowych obiektów m.in. w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) czy w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie).

Jak co miesiąc, nasze nowe stacje oddaliśmy też w wielu dużych miastach w całym kraju – m.in. w Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Łodzi czy Wrocławiu.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości